„Šilutė" baigė NKL kelionę

2015-03-10, „Šilokarčemos" informacija
Deividas Pukis  papildė „Prienų“ komandą (LKL).
Deividas Pukis papildė „Prienų“ komandą (LKL).
Po šeštadienį vykusių šešių rungtynių baigėsi Nacionalinės krepšinio lygos reguliarusis sezonas, išaiškinęs aštunfinalio poras ir keturias komandas, kurios gavo tiesioginius kelialapius į ketvirtfinalį. Deja, „Šilutei" šis sezonas oficialiai baigtas.

„Šilutės" lyderiai persikėlė į aukštesnę lygą

Dar prieš paskutinį miesto komandos rungtynių sezoną oficialiai pranešta apie „išparduotuves“. Eivydas Mološčiakas, Deividas Pukis ir Evaldas Šaulys  sezoną užbaigs Lietuvos krepšinio lygoje (LKL).  Visi komandos lyderiai persikėlė į skirtingus klubus. Eivydas prisijungė prie „Šiaulių", Deividas papildys Prienų „Prienus", o Evaldas tapo „Mažeikių" komandos nariu.

22 metų, 185 cm ūgio kairiarankis gynėjas Eivydas Mološčiakas šiame sezone NKL pirmenybėse sužaidė 25 rungtynes. Komandos kapitonas, įžaidėjas aikštėje praleisdavo po 28 minutes ir pelnydavo po 10,2 taško bei atlikdavo 3,7 rezultatyvaus perdavimo.

23 metų, 196 cm ūgio Deividas Pukis „Šilutės" marškinėlius vilkėjo taip pat 25 rungtynes. Snaiperis aikštėje praleisdavo po 21 minutę ir rinkdavo po 21 taško, 3,7 atkovoto kamuolio bei 0,8 rezultatyvaus perdavimo.

Trečiasis persikėlęs į aukščiausią Lietuvos krepšinio divizioną – Evaldas Šaulys.  22 metų, 196 cm ūgio puolėjas „Šilutės" marškinėlius vilkėjo nuo 2011 metų. Šiame sezone krepšininkas NKL pirmenybėse sužaidė 36 rungtynes, aikštėje praleisdavo po 33 minutes, įmesdavo 15,2 taško, atkovodavo 7,2 kamuolio, atlikdavo 2,1 rezultatyvaus perdavimo ir rinkdavo 16,4 naudingumo balo.

Naujus lyderius atradusi „Šilutė" po pratęsimo pralaimėjo „Delikatesui"

Lyderius į aukštesnę lygą  išlydėjusiai komanda penktadienį tik aštuoniese atvyko į Joniškį.   „Šilutė" su joniškiečių „Delikatesu" į kovą stojo labai rimtai. Nieko neturinti prarasti komanda po keturių kėlinių iškovojo pratęsimą (77:77).

Pratęsimo metu toliau virė  atkakli kova. Iki jo pabaigos likus 16 sekundžių „Šilutės" legionierius Brycas Cartwrigtas tritaškiu sumažino svečių atsilikimą iki dviejų taškų (88:86), bet šeimininkai atsakė vienu tiksliu baudos metimu ir privertė svečius paskutinę rungtynių ataką regzti prie tritaškio linijos. Būtent iš toli paskutinę pratęsimo sekundę atakavo „Šilutės" legionierius B. Cartwrigtas, tačiau metimas tikslo nepasiekė ir Joniškio „Delikatesas" iškovojo sunkią pergalę rezultatu 89:86.

„Šilutės" ekipoje puikiai žaidė ir 25 taškus pelnė, 9 kamuolius atkovojo B. Cartwrigtas. Jam puikiai talkino 19 taškų įmetęs K. Jonuška, po 13 taškų įmetė E. Alundaris ir jaunasis Tauras Ulevičius, Edgaras Sosnovskis pridėjo 9 taškus.

„Palanga" ketvirtąkart įveikė „Šilutę"

Paskutiniąsias sezono rungtynes „Šilutė" sužaidė namie su „Palanga". Ketvirtąkart susitikimuose pergalę šventė svečiai ir rezultatu 74:68 palaužė šilutiškius.

Nerezultatyviose rungtynėse kiek geriau atrodė svečiai iš Palangos, tačiau trečiojo kėlinio pradžioje švieslentėje degė lygus rezultatas (38:38). Bet čia šeimininkai stabtelėjo, o tuo metu svečiai spurtavo 12:0 ir pabėgo (38:50). Paskutiniame kėlinyje „Šilutės" legionierius B. Cartwrigtas dar bandė gelbėti situaciją, bet iniciatyvos ėmėsi ir Adomas Drungilas, kuris atstatė balansą ir palangiškiai šventė ketvirtą pergalę prieš „Šilutę" (74:68)  bei penktąją pergalę iš eilės.

„Šilutės" komanda: Bryce Cartwrightas pelnė 29 taškus, Edvinas Alundaris – 10 taškų ir atkovojo 7 kamuolius, Edgaras Sosnovskis – 8 taškus ir atkovojo 14 kamuolių.