Čempionai tik po papildomų rungtynių

2014-09-23, Indrė VAITKUVIENĖ
„Naujas parkas“ pirmenybėse startavo su šūkiu: „Mūsų tikslas – laimėti“.
Šilutės rajono suaugusiųjų 8x8 futbolo pirmenybės pasiekė finišo tiesiąją. Sužaistos visos I ir II rato 28 rungtynės. Tačiau pačios atkakliausios ir kovingiausios tapo papildomos 29-osios finalinės rungtynės, kai dėl čempionų vardo darkart susitiko „Veteranų“  (vad. Saulius Malinauskas) ir „Naujojo Parko“ (vad. Arūnas Pupšys) komandos.

Starto tiesiąją dar balandžio mėnesį kirtusios Šilutės rajono futbolo pirmenybės į futbolo kovas sukvietė  8 komandas: „Lukvaisą“, „Erelius“, „Vainutą“, „Naują parką“, „Mėgėjus“, „FK Šilutė“ jaunius, „Pamarį“, „Veteranus“. Po atkaklių, įdomių ir dažnai kietų, visą vasarą  trukusių kovų ant vejos, pasibaigus pirmenybių antrojo rato rungtynėms,  išaiškinti čempionai – „Naujo Parko“ ekipa. Ši komanda, dar tik įpusėjus pirmenybėms, buvo ryžtinga ir neslėpė noro tapti šių metų čempione.

Pirmenybių lyderiai susitiko papildomose rungtynėse

Sužaidus paskutiniąsias II rato pirmenybių rungtynes rezultatai nustebino. Lyderiai „Veteranas“ ir „Naujas Parkas“ surinko vienodą taškų skaičių (39 tšk.) ir tą patį įmuštų įvarčių skaičių (29 įvar.). Siekiant išvengti nesusipratimų, nuspręsta surengti papildomas rungtynes, kuriose susitiko komandos, visą pirmenybių laiką kvėpavusios viena kitai  į nugarą.

Pirmojo kėlinio pradžioje kamuolį į vartus pasiuntė „Naujas Parkas“. Netrukus ataką pakartojęs „Veteranas“ rezultatą išlygino 1:1. Ilgai nelaukęs „Naujas Parkas“ darkart rezultatyviai kamuolį pasiuntė į varžovų vartus ir I kėlinio metu, o netrukus tokius pat išpuolius pakartojo dar 4 kartus. Žvelgiant į „Veteranų“ vartininką nebeliko optimistinio tikėjimo, kad pastaroji šiandien gali laimėti, mat vartininkui nesisekė. Labai, labai. „Naujas Parkas“ nušluostė „Veteranui“ nosį 6:2. Didelių abejonių dėl čempionų jau nebebuvo.

Antrajame kėliny, padarius išvadas ir pasikeitus vartininkui „Veteranai“ spurtavo. Vyrai tikrai turėjo didelį norą laimėti. Per visą kėlinį „Naujam Parkui“ neleido prasibrauti iki savo vartų ir nepraleido nė vieno įvarčio, tačiau į varžovų vartus kamuolį pasiuntė tik vieną kartą. Rezultatu 6:3 „Naujas Parkas“ šventė. Tačiau ir „Veteranas“ gali džiaugtis. Ir pirma, ir antra vieta į pirmenybių prizininkų istoriją patenka. Ir medalių su taurėmis už abi duoda. Aukso medaliai atiteko „Naujajam Parkui“, sidabras – „Veteranams“, bronza – „FK „Šilutė“ jauniai.

Išrinkti ir apdovanoti geriausi komandų žaidėjai: Vaidas Petkus („Veteranas“), Darius Karalius („Naujas Parkas“), Martynas Agintas („FK „Šilutė“ jauniai), Tomas Kazakevičius („Pamarys“), Tadas Budvytis („Vainutas“), Martynas Golubovskis („Mėgėjai), Tadas Lukoševičius („Lukvaisa“), Lukas Kūkšta („Ereliai“). Daugiausia pirmenybėse įmušę įvarčių rezultatyviausi žaidėjai: Robertas Šmitas – 32 įvar. („Veteranas“) ir Aivaras Thales – 31 įvar. („Naujas Parkas“).

Arūnas Pupšys („Naujojo Parko“ vadovas): „Naujas parkas“ – mūsų tikslas laimėti“ – su šiuo šūkiu startavome dar balandžio mėnesį. Komanda gyvuoja daugiau nei 10 metų ir dalyvauja ne tik futbolo, bet ir krepšinio turnyruose, pirmenybėse ir kituose renginiuose, kuriuose ne kartą yra tapusi čempione ar prizininke. Labai džiaugiamės, kad šių metų komandos lūkesčiai virto puikiais rezultatais. Taip pat komanda dėkoja pirmenybių organizatoriams VšĮ „Šilutės sportas“ už sklandų ir kokybišką rungtynių vedimą, už kompetentingus teisėjus ir skatinimą burtis sportuoti“.

2014 metų Šilutės rajono suaugusiųjų futbolo pirmenybių čempionai su aukso medaliais.

Komandos „Naujas Parkas“ vadovas A. Pupšys.