Šilutės tvirtarankiai Lietuvos čempionate – vieni geriausių

2015-04-14, „Šilokarčemos“ informacija
 Osvaldas Girskis – absoliučios kategorijos laimėtojas Lietuvoje.
Dieną prieš šv. Velykas šilutiškiai drauge su Lietuvos jaunimo tvirtarankiais gausiai rinkosi Radviliškyje, į XIX Lietuvos jaunių rankų lenkimo čempionatą.

Į Radviliškio čempionatą jaunimas atvyko iš 10-ies miestų: Skuodo, Gargždų, Mažeikių, Šiaulių, Rietavo, Kuršėnų, Klaipėdos, Šakių, Radviliškio ir, žinoma, Šilutės. Šiam čempionatui treneris Aleksandras Pancerovas ir mokytoja Vilija Parnarauskienė  paruošė 17 sportininkų, kurie  kovojo savo svorio kategorijose, kaire ir dešine rankomis, amžiaus grupėse iki 18 ir iki 21 metų. Iš jų net 10 tapo prizinių vietų nugalėtojais.

Svorio kategorijoje iki 55  kg kaire ranka Tomas Jankauskas (Žemaičių Naumiestis) iškovojo III vietą. Svorio kategorijoje iki 60 kg taip pat trečiąja vieta (kaire ranka) džiaugėsi Rolandas Vilkys (Gardamas). Svorio kategorijoje iki 75 kg Lukas Šveikauskas (Žemaičių Naumiestis) dešine ranka iškovojo bronzos medalį. Giedrius Norkus (Šilutė) svorio kategorija iki 80 kg pradžiugino savo komandos draugus. Jis dešine ranka iškovojo III vietą, o kaire – II vietą.

Merginų grupėje, svorio kategorijoje iki 50 kg, nenugalima buvo Viktorija Jankauskaitė (Žemaičių Naumiestis). Mergina  finalinėse kovose įveikusi varžovę iš Gargždų tiek dešine, tiek kaire ranka iškovojo pirmąsias vietas. O štai Samanta Ulinskaitė (Žemaičių Naumiestis) svorio kategorijoje iki 70 kg dešine ranka tapo čempione, o kaire ranka džiaugėsi iškovojusi III vietą.

Amžiaus grupėje iki 21 m. tarp vaikinų, svorio kategorijoje iki 55 kg, Ramūnui Straukai (Žemaičių Naumiestis) neatsirado priešininkių ir jis, dešine bei kaire rankomis nugalėjęs varžovus, džiaugėsi stovėdamas ant pirmosios vietos pakylos laiptelio.

Tarp 75 kg svorio kategorijai atstovaujančių vaikinų Eimantas Ciparis (Žemaičių Naumiestis) dešine ranka liko antras, o kaire – trečias. Justas Mizgeris (Šilutė) svorio kategorija iki 80 kg kaire ranka iškovojo antrąją vietą. Sunkiasvorių kategorijoje (iki 90 kg) Domantas Budrikas (Šilutė) dešine ranka laimėjo bronzos medalį.

Tarp vaikinų iki 21 metų geriausiai sekėsi Osvaldui Girskiui, kuris tapo absoliučios kategorijos laimėtoju Lietuvoje.

Už Šilutės rankų lenkimo komandos garbę taip pat kovojo: Ernestas Girskis, Povilas Vilniškis, Giedrius Rimkus, Mintaras Girdvainis, Marius Jankauskas, Saulius Macijauskas.

Šilutės  rankų lenkimo sportininkai bendroje komandinėje lentelėje išsirikiavo garbingoje trečioje vietoje (tarp 10 komandų).  Sportininkus ruošę treneris A. Pancerovas ir mokytoja V. Parnarauskienė (Žemaičių Naumiestis)  džiaugėsi  sėkmingu čempionatu ir puikiais jaunuolių rezultatais.

Viktorija Jankauskaitė svorio kategorijoje iki 50 kg buvo nenugalima ir iškovojo I vietą.Osvaldas Girskis – absoliučios kategorijos laimėtojas Lietuvoje.