Kaune „Šilutę" įveikė „Žalgiris B“

2015-04-21, „Šilokarčemos“ informacija
FK „Šilutė
FK „Šilutė" saugas Justas Milius (Nr. 20).
Sekmadienį LFF I lygos ketvirtajame ture pergale džiaugėsi Vilniaus „Žalgirio B“ vienuolikė, kuri namuose 1:0 įveikė Šilutės „Šilutę“ ir iškovojo antrąją sezono pergalę.

Jau nuo pirmųjų rungtynių minučių vilniečiai įjungė aukštesnę pavarą ir kontroliavo žaidimo ritmą. Staigus ir kovingas žalgiriečių žaidimas veltui nenuėjo ir jau 23-čią minutę atakos smaigalyje atsidūręs Kristis Andreou išvedė šeimininkus į priekį – 1:0. Per likusias kiek daugiau nei dvidešimt pirmojo kėlinio minučių šilutiškiams rezultato išlyginti nepavyko ir prieš ilgąją pertrauką priekyje buvo „Žalgiris B“ – 1:0.

Antroje rungtynių pusėje į lemiamą šturmą kilo „Šilutė“, tačiau pulti sekėsi nesėkmingai, o žalgiriečiai sėkmingai gynė savo vartus. Tiesa, šeimininkams susikurti sėkmingų progų varžovai taip pat neleido.  75 minutę iššokęs vienas prieš vieną įvarčio nepelnė FK „Šilutei" atstovaujantis M.Lukashevich. Per likusį rungtynių laiką komandoms pavyko savo vartus išsaugoti „sausus“, o po devyniasdešimties minučių pergalę rezultatu 1:0 šventė „Žalgiris B“.

Futbolo komandos „Šilutė" treneris Svajūnas Česnulis, vertindamas pastarąsias rungtynes, teigė, kad „Žalgiris B" šiuo metu yra pasistiprinusi net keturiais pirmos „Žalgiris“ komandos žaidėjais (Geras Freidgeima - Lietuvos nacionalinės rinktinės gynėjas, P. Janušauskas, A.Yedigaryan, K.Andre) rungtynes nugalėjo pelnytai.

Šis susitikimas ir patirtas pralaimėjimas „Šilutės" vienuolikei šiame sezone – pirmasis.