Kovotojai ant tatamio

2015-05-05, „Šilokarčemos“ informacija
Mantas Sungaila, svorio kategorijoje +50 kg laimėjo II vietą.
Mamos dienos išvakarėse Kaune įvyko Tarptautinis dziudo turnyras, kuriame ant tatamio susirungė ir keturi Šilutės dziudo klubo „Kumikata" sportininkai.

Dziudo turnyre „Ugnies aidas“  svorio kategorijoje iki 28 kg Pijus Jogminas, laimėjęs tris ir pralaimėjęs dvi kovas, liko penktoje vietoje. Žygimantas Augustas, laimėjęs pirmo rato kovą, deja, kitas pralaimėjo ir iš turnyro pasitraukė.

Nojus Kungys svorio kategorijoje iki 42 kg po pralaimėtų kovų taip pat pasitraukė iš turnyro.

Geriausiai tarp šilutiškių sportininkų sekėsi Mantui Sungailai, iškovojusiam sidabrą. Svorio kategorijoje +50 jis laimėjo tris kovas ir pateko į finalą. Ten M. Sungaila susitiko su Latvijos sportininku ir nedidele persvara pralaimėjo.