„Rasų" krepšininkas įveikė visą „Šilutės" komandą

2014-10-14
 D. Pukis kovoje dėl kamuolio demonstravo ryžtą ir puikius šokių judesius.
Spalio 10 - 11 dienomis „Šilutė" NKL  patyrė vieną pergalę ir vieną pralaimėjimą. Išvykoje šilutiškiai rezultatu 66:75 įveikė Kauno „Jazz-Diremta" komandą, o namų aikštelėje nepavyko palaužti Raseinių „Rasai" ekipos – 79:84.

Po parvežtos pergalės iš Kauno „Šilutės“  komanda prieš lygos naujokus, vidurio Lietuvos atstovus Raseinių „Rasai", kovai buvo nusiteikę linksmai. Palaikomi savo namų sirgalių šilutiškiai rungtynes pradėjo spurtu 11:0. Tačiau svečiams prireikė nepilnai 20 minučių, kad ne tik pasivytų, bet ir pralenktų aikštės šeimininkus. Antrasis rungtynių ketvirtis baigėsi 40:46 – šilutiškių nenaudai.

Trečiajame kėliny šilutiškiai P. Semaška, E. Šaulys, N. Anglickis pasistengė, kad raseiniškiai neatitrūktų į priekį. Prieš lemiamą ketvirtąjį kėlinį komandas skyrė tik vienas taškas 62:63.

Paskutinis kėlinys – nervų kova, virusi iki paskutiniųjų sekundžių. 39-ąją minutę rezultatas buvo lygus 79:79, tačiau per paskutiniąją atkarpą taškus nuo baudų metimo linijos rinko raseiniškiai ir šventė antrąją pergalę iš eilės 84:79. O „Šilutė" iš keturių sužaistų rungtynių patyrė tris pralaimėjimus ir vieną pergalę.

„Šilutės" komandoje dviženklį taškų skaičių surinko penki krepšininkai: N. Anglickis įmetė 17, P. Semaška – 16, E. Šaulys – 15, E. Sosnovskis – 12, E. Mološčiakas – 10 taškų.