„Šilutė“ pirmajame kėlinyje nuginklavo „Kruoją-2“

2015-05-19, „Šilokarčemos“ informacija
 „Šilutės
„Šilutės" puolėjas Simonas Babilius (Nr. 10) bandė atakuoti varžovų vartus.
Pergalę aštuntajame LFF pirmos lygos ture iškovojo Šilutės „Šilutė“, kuri namuose 3:1 (3:1) įveikė Pakruojo „Kruojos-2“ vienuolikę.

Šilutiškių pergalė

„Šilutės“ futbolininkai nebuvo svetingi svečiams iš  Pakruojo. Jau 4-ąją minutę „Šilutę“ į priekį išvedė Maksimas Lukashevičius (Maksim Lukashevich) – 1:0. Šiam futbolininkui tai buvo jau penktasis įvartis šiame sezone ir pagal šį rodiklį jis yra rezultatyviausias šilutiškių gretose. Neilgai trukus, 6-ąją minutę, „Šilutės“ pranašumas padvigubėjo, kai tiksliai kamuolį į vartus pasiuntė komandos kapitonas Edgaras Lukoševičius – 2:0. Tačiau „Kruoja-2“ po šalto dušo rungtynių pradžioje nepalūžo ir 22-ąją minutę, Dominyko Kriuko vedami, sumažino atsilikimą – 1:2. Vis dėlto tuo įvarčiai šiame kėlinyje nesibaigė. Po pirmojo kėlinio per teisėjo pridėtą laiką pavyko pasižymėti Martynui Golubovskiui. Po jo įvarčio prieš didžiąją pertrauką „Šilutė“ turėjo dviejų įvarčių pranašumą – 3:1.

Antrajame kėlinyje 59-ąją minutę dar labiau padidinti šilutiškių pranašumą galimybę turėjo M. Lukashevičius (M. Lukashevich), kuris mušė 11 metrų baudinį, tačiau itin patikimai sužaidė Pakruojo komandos vartų sargas Rolandas Čižauskas. Nors per likusį rungtynių laiką komandos surengė ne vieną pavojingą ataką, tačiau nei šeimininkams, nei svečiams įvarčiais daugiau pasižymėti nepavyko. Pirmajame kėlinyje rezultatyviau sužaidę „Šilutės“ futbolininkai laimėjo rungtynes rezultatu 3:1 ir padovanojo pergalę susirinkusiems žiūrovams.

Rungtynių statistika

Šilutės „Šilutė” – Pakruojo „Kruoja-2“ 3:1 (3:1).

Įvarčiai: 4 min. Maksim Lukashevich (1:0), 6 min. Edgaras Lukoševičius (2:0), 22 min. Dominykas Kriukas (2:1), 45 + 1 min. Martynas Golubovskis (3:1).

Įspėjimai: 5 min. Domas Tamošauskas – geltona kortelė („Kruoja-2“), 38 min. Laimonas Trakšelis – geltona kortelė („Šilutė“), 39 min. Edgaras Lukoševičius – geltona kortelė („Šilutė“), 39 min. Aldas Žernys – geltona kortelė („Šilutė“), 58 min. Evaldas Lukoševičius – geltona kortelė („Kruoja-2“), 83 min. Sigitas Olberkis – geltona kortelė („Kruoja-2“), 87 min. Mantas Lėkis – geltona kortelė („Šilutė“), 87 min. Mantas Lėkis – raudona kortelė („Šilutė“).