Išvykoje FK „Šilutės“ sužaidė lygiosiomis

2015-05-26, „Šilokarčemos“ informacija
Išvykoje FK  „Šilutė“ mače su „Kražante“  sužaidė lygiosiomis 2:2.
Išvykoje FK „Šilutė“ mače su „Kražante“ sužaidė lygiosiomis 2:2.
LFF pirmos lygos devintojo turo mačas, vykęs Kelmėje, tarp vietos „Kražantės“ ir „Šilutės“ ekipų baigėsi lygiosiomis 2:2. Tiesa, pirmojo kėlinio pabaigoje „Šilutė“ pelnė įvartį ir ilsėtis išėjo turėdami pranašumą 1:0.

Paskelbtos lygiosios

Pirmajame kėlinyje atakuoti ir surengti sėkmingas progas sunkiai sekėsi abiem ekipoms, o pirmasis  įvartis buvo pelnytas tik per pridėtą teisėjo laiką. Pirmuoju ir vieninteliu pirmosios rungtynių dalies įvarčiu pasižymėjo „Šilutės“ žaidėjas Paulius Juška ir pralaužęs „Kražantės“ gynybą leido savo komandai po pirmojo kėlinio būti priekyje – 1:0.

Antrajame kėlinyje, sužaidus apie septyniolika minučių, „Šilutė“ savo pranašumą padvigubino, kai įvarčiu pasižymėjo naudingiausias svečių žaidėjas Maksimas Lukaševičius – 2:0. Tai buvo jau šeštasis M. Lukaševičiaus įvartis šiame sezone, o pagal šį rodiklį „Šilutės“ gretose futbolininkas neturi sau lygių. Tačiau kelmiškiai net atsilikinėdami rankų nenuleido ir 67-ąją minutę atsilikimą įvarčiu sumažino Vaidas Viktoravičius – 1:2. Pralaimėti „Kražantė“ nebuvo nusiteikusi ir likus iki rungtynių pabaigos dešimčiai minučių sugebėjo rezultatą išlyginti. Antrojo kelmiškių įvarčio autoriumi tapo Artūras Juchno – 2:2. Per likusį laiką nei vienai iš ekipų į priekį išsiveržti taip ir nepavyko, o galutinis teisėjo švilpukas skelbė lygiąsias – 2:2.

Rungtynių statistika

Kelmės „Kražantė“– Šilutės „Šilutė“ 2:2 (0:1)

Įvarčiai: 45 + 1 min. Paulius Juška (0:1), 62 min. Maksim Lukashevich (0:2), 67 min. Vaidas Viktoravičius (1:2), 80 min. Artūr Juchno (2:2).

Įspėjimai: 2 min. Aldas Žernys – geltona kortelė („Šilutė“), 32 min. Kristijonas Bazys – geltona kortelė („Kražantė“), 45 min. Vaidas Viktoravičius – geltona kortelė („Kražantė“), 89 min. Aivaras Renusas – geltona kortelė („Kražantė“), 90 + 3 min. Simonas Pilypas – geltona kortelė („Šilutė“).