Sunkiaatlečiai iškovojo net tris čempionų trofėjus

2015-06-30, „Šilokarčemos“ informacija
Treneriai L. Ličinchai ir L. Čičirka su auklėtiniais čempionais R. Radavičiumi, G. Burzdžiu ir L. Kordušu.
Klaipėdoje vyko Lietuvos jaunių sporto žaidynių sunkiosios atletikos finalinės varžybos, kuriose puikiai pasirodė Šilutės sporto mokyklos sunkiaatlečiai Gintaras Burzdžius, Rokas Radavičius ir Lukas Kordušas. Jie tapo savo svorių kategorijų tapo čempionais, o trenerių Liudo Čičirkos ir Laimio Ličinchai sunkiaatlečių komanda tarp  17 dalyvavusių  užėmė trečią vietą.

Svorio kategorijoje iki 56 kg dėl čempiono vardo varžėsi 13 sunkumų kilnotojų. Geriausiai sekėsi mūsiškiui šešiolikmečiui G. Burzdžiui. Sportininkas po  atkaklios kovos išrovęs 72 kg, išstūmęs 88 kg, dvikovėje surinkęs 160 kg bei aplenkęs savo pagrindinius varžovus iš Klaipėdos ir Kauno džiaugėsi aukso medaliu bei čempiono vardu.

Svorio kategorijoje iki 62 kg dalyvių buvo net 26. Tačiau kai esi puikus sportininkas, jokia konkurencija nebaugina. Šilutiškis Rokas Radavičius, iškėlęs 195 kg (81+108), tapo čempionu. Nuo antrą vietą užėmusio klaipėdiečio Mindaugo Rimkaus mūsiškis atsiplėšė 5 kg.

69 kg svorio kategorijoje taip pat netrūko konkurentų šilutiškiui Lukui Kordušui. Dėl čempiono vardo varžėsi net 29 sunkumų kilnotojai. Bet, anot trenerio Laimio Ličinchai, šiam  sportininkui konkurencija sporte tik padeda. Vaikinas yra  labai užsispyręs, o gavęs net ir rimtą  traumą treniruočių ar varžybų metu nesiguodžia. L. Kordušas rovimo veiksmu iškėlė 95 kg, stūmimo – 120 kg. Dvikovės suma 215 kg. Šis skaičius leido iškovoti Lukui čempiono vardą ir džiaugtis auksu.