Šilutiškiai lenvaatlečiai pergalių nesikuklina

2015-07-21, „Šilokarčemos“ informacija
Iš kairės į dešinę: Justė Šertvytytė, Robertas Petraitis, Jokūbas Tubutis ir trenerė Lina Leikuvienė.
Liepos 1–2 d. Alytaus stadione vyko Lietuvos jaunių sporto žaidynių lengvosios atletikos finalinės varžybos ir Lietuvos jaunimo lengvosios atletikos pirmenybės, kurios suteikia teisę sportininkams, įvykdžiusiems normatyvą, patekti ir dalyvauti Pasaulio bei Europos lengvosios atletikos čempionatuose. Šiose finalinėse varžybose buvo ir Šilutės sporto mokyklos trenerių   Linos Leikuvienės, Stasio Oželio bei Medardo Urmulevičiaus auklėtinių rinktinė.

Šilutiškiai lengvosios atletikos atstovai Lietuvos jaunių (16-17 m.) sporto žaidynių finalinėse varžybose Alytuje iškovojo net 5 medalius. Žaidynių čempionu tapo Jokūbas Tubutis, laimėjęs dvi rungtis - greičiausiai bėgo 400 ir 800 metrų. Sidabro medalį pelnė ilgų nuotolių bėgikas Robertas Petraitis, o Ernestas Ruslys du kartus finišavo trečias bėgdamas barjerinius bėgimus.

Čempionų trenerė L. Leikuvienė be galo džiaugiasi vienu sėkmingiausiu jos kaip trenerės sezonu. „Šilutė Lietuvos čempionų ir prizininkų turi visose amžiaus grupėse (vaikų, jaunučių ir jaunių ), o  paskutinieji - jauniai nepasikuklino: Lietuvos jaunių lengvosios atletikos žaidynėse J. Tubutis - 800 m ir 400 m bėgimų nugalėtojas, Robertas Petraitis – 2 000 m kliūtinio bėgimo II vietos laimėtojas ir Justė Šertvytytė rutulio stūmime - ketvirta.

Šilutės sporto mokyklos jaunių rinktinė tarp 49 komandų užėmė dvyliktą vietą (657,5 taško). Pirmą vietą pelnė Vilniaus 1-oji rinktinė (1 945 tšk.), antrąją – Klaipėdos 1-oji rinktinė (1 553,5 tšk.), trečiąją – Panevėžio 1-oji rinktinė (1 334 tšk.).