Nugalėjo pernykščiai čempionai

2015-08-04, Romualdas MAŽUTIS
Turnyro organizatorius ir dalyvis Jonas Piekautas (kairėje), nugalėtojai Karolis Pundinas, Domantas Kairys ir VšĮ „Šilutės sportas“ direktorius Dainius Gricevičius.Žymė
Šilutės rajono stalo teniso asmenines vyrų dvejetų pirmenybes laimėjo pernykščiai čempionai, sporto mokyklos auklėtiniai traksėdiškis Karolis Pundinas ir rusniškis Domantas Kairys (treneris Artūras Silius). Žaisdami septintą, lemiamą partiją jie po atkaklios kovos įveikė veteranus Joną Piekautą ir Algį Mykolą Šaulį – 3:2. Pastarieji liko antri, treti – šilutiškiai Jonas Čimkus ir Zigmas Šikšnius.

Pirmenybės surengtos Šilutės krepšinio salėje (Gluosnių g.13B). Organizatoriai: VšĮ „Šilutės sportas“ (direktorius D. Gricevičius) ir stalo teniso klubas „Varmas“ (vadovas J. Piekautas). Dalyvavo 8 poros. Žaista ratų sistema. Jėgas išmėgino Šilutės, Rusnės, Juknaičių, Bikavėnų, Pašyšių, Usėnų mažosios raketės mėgėjai. Jauniausi žaidėjai – Šilutės sporto mokyklos dešimtmečiai Rytis Damulis ir Valdas Tubutis. Berniukai džiaugėsi laimėję prieš vyrus net 4 setus. Gal kitąmet įstengs laimėti ir partiją, nes abu nori tobulėti. Pradinukai paskatinti diplomais.

Turnyre nė viena pora neišvengė pralaimėjimų. Pernykščiai ir būsimieji čempionai keturiolikmetis K. Pundinas ir devyniolikmetis D. Kairys kluptelėjo prieš kombinacinį žaidimo stilių kultivuojančius šilutiškius J. Čimkų ir Z. Šikšnių – 2:3. Pastarieji rezultatu 0:3 prakišo partiją J. Piekautui ir A. M. Šauliui. Tačiau pastarieji žaidėjai buvo įveikti rusniškio A. Siliaus ir šilutiškio studento E. Šlyžiaus – 3:2. Kitus varžovus išvardytos poros nugalėjo.  Tad lemiamą, septintą partiją dėl čempionų titulų žaidė K. Pundinas ir D. Kairys prieš veteranus J. Piekautą ir A. M. Šaulį. Veteranai pirmavo setais 2:0, tačiau iki galo neištempė, pralaimėjo – 2:3. Pergalės atveju senjorai būtų nubloškę sporto mokyklos auklėtinius į trečią vietą, o į antrą pakėlę J. Čimkaus ir Z. Šikšniaus duetą. Taip neatsitiko, pastarieji tenkinosi trečia vieta, J. Piekautas ir A. M. Šaulys apdovanoti antros vietos taurėmis, diplomais, o čempionų trofėjais džiaugėsi K. Pundinas ir D. Kairys, pakartoję pernykštį laimėjimą. Ketvirtą vietą užėmė A. Silius ir E. Šlyžius.