Įtikinama „Šilutės

2015-09-08, „Šilokarčemos“ informacija
Jau 5-ąją minutę susitikimo tarp „Šilutės”–„Karažantės komandų įvartį pelnė M. Lukaševičius (Nr. 26, Šilutė).
Sekmadienio popietę FK „Šilutė" miesto stadione susirinkusiems žiūrovams dovanojo šventę, kai LFF pirmos lygos dvidešimt šeštajame ture triuškinančią pergalę iškovojo prieš Kelmės „Kražantės" vienuolikę.  Rezultatu 5:1 (3:0) nepasigailėjo svečių ir džiaugėsi įtikinama pergale. Pirmasis šių komandų tarpusavio susitikimas baigėsi lygiosiomis 2:2.

Šilutiškių sėkmė

Nuo pat pirmųjų minučių šilutiškiai aktyviai žaidė puolime ir jau 5-ąją minutę pasižymėjo šiame susitikime. Atakos smaigalyje atsidūręs šeimininkų puolimo lyderis Maksimas Lukaševičius pasiuntė tiksliai kamuolį į vartus ir leido „Šilutei“ išsiveržti į priekį – 1:0. Kėlinio pabaigoje, 39-ąją minutę, pasižymėti pavyko ir Donatui Surbliui, kuris padvigubino savo komandos pranašumą – 2:0. Besibaigiant pirmajai rungtynių daliai, varžovus nubaudė ir Laimonas Trakšelis, o prieš ilgąją pertrauką „Šilutė“ įtikinamai pirmavo – 3:0.

Antrajame kėlinyje ir toliau varžovams nesisekė stabdyti šilutiškių lyderį. 67-ąją minutę M. Lukaševičius surengė dar vieną tikslią ataką ir pelnė antrąjį savo įvartį – 4:0. Po mažiau nei dešimties minučių, dar vieną tikslią ataką surengė šeimininkai, o šį kartą dubliu pasižymėjo ir savo komandos pranašumą dar labiau padidino L. Trakšelis – 5:0. 80-ąją minutę „Kražantei“ pavyko pelnyti paguodos įvartį, kurio autoriumi tapo kelmiškių lyderis Vaidas Viktoravičius – 5:1. Galutinis teisėjo švilpukas skelbė įtikinamą „Šilutės“ pergalę – 5:1.

Rungtynių statistika

„Šilutė“ – Kelmės „Kražantė“ 5:1 (3:0).

Įvarčiai: 5 min. Maksimas Lukaševičius (1:0), 39 min. Donatas Surblys (2:0), 42 min. Laimonas Trakšelis (3:0), 67 min. M. Lukaševičius (4:0), 76 min. L. Trakšelis (5:0), 80 min. Vaidas Viktoravičius (5:1).

Įspėjimai: 44 min. Giedrius Viktoravičius – geltona kortelė („Kražantė“), 69 min. Erikas Milašauskas – geltona kortelė („Kražantė“), 90 min. Mantas Bialaglovas – geltona kortelė („Kražantė“).

Jau 5-ąją minutę susitikimo tarp „Šilutės”–„Karažantės komandų įvartį pelnė M. Lukaševičius (Nr. 26, Šilutė).L. Trakšelis (Nr. 9) tądien „Šilutei” pelnė du įvarčius: 1-ąjį – 67 min., 2-ąjį – 76 min.Atakos smaigalyje atsidūręs „Šilutės” legionierius M. Lukaševičius bandė pelnyti dar vieną puikų įvartį, deja, šįkart pritrūko sėkmės.„Šilutė” po 26 turo rungtynių yra devintoje turnyrinės lentelės vietoje (tarp 18 komandų).