Puikūs Vilkyčių pagrindinės mokyklos auklėtinių sportiniai rezultatai Varšuvoje

2015-09-15, „Šilokarčemos“ informacija
Gintarė varžybose dalyvauja jau antrus metus. Šiais metais mergina kamuoliuką nusviedė 54 metrus ir iškovojo bronzą (žalia apranga).
Net tris kartus Vilkyčių pagrindinės mokyklos mokinys Marius Rudzevičius savo sportiniu rezultatu pralenkė varžovą iš Rusijos rugsėjo 6 dieną Varšuvoje dešimtąjį kartą vykusiose  tarptautinėse vaikų varžybose. Lietuvos atstovai varžybose laimėjo dvi rungtis, penkiose buvo antri, keturiose treti.  Iš viso į Varšuvą atvyko net  septynių  šalių komandos.

Šiose varžybose daugybę metų Lietuvos garbę gina Vilkyčių pagrindinės mokyklos mokiniai. Šiemet kamuoliuko metimo varžybose dalyvavo šeštokas Marius Rudzevičius ir septintokė Gintarė Paulauskaitė. Jau ketverius metus mokyklos sportininkai iš varžybų grįžta iškovoję medalius. M. Rudzevičius pirmą kartą užsivilko Lietuvos rinktinės aprangą ir pelnė sidabro medalį. Jis kamuoliuką nusviedė net 61 metrą. Rusijai atstovavęs berniukas kamuoliuką numetė vos 18 metrų. Gintarė varžybose dalyvavo trečią kartą. Jos mestas kamuoliukas skriejo 54 metrus. Deja, nors rezultatas puikus, tačiau mergina iškovojo tik trečią vietą.  Praėjusiais metais Gintarei sekėsi kiek geriau – laimėjo sidabro medalį.

Bendroje įskaitos lentelėje susumavus visus rezultatus kamuoliuko metimo rungtyje Lietuva iškovojo tris medalius. Du iš jų parsivežė Vilkyčių sportininkai. Vengrijos metikai užėmė 6 prizines vietas. Lietuviai liko po jų.

Marius kamuoliuką numetė net 61 metrą – tris kartus toliau nei varžovas iš Rusijos.