Lietuvos futbolo rinktinei U-17 atstovaujantis šilutiškis L. Mėgelaitis pelnė įvartį

2014-10-28, Indrė VAITKUVIENĖ
Šilutiškis L. Mėgelaitis pelnė pirmąjį įvartį rinktinei.
Spalio 24 d.,Slovakijoje prasidėjo 2015 metų Europos jaunių (iki 17 metų, U-17, gimę 1998 metais ir jaunesni) vaikinų futbolo čempionato atrankos varžybų 11-tos grupės turnyras, kuriame žaidžia ir Lietuvos rinktinė.

Pirmose turnyro rungtynėse Lietuvos jaunieji futbolininkai 1:2 (1:1) nusileido favoritais laikytiems bendraamžiams iš Ispanijos.

Lietuvos 17-mečių futbolo rinktinė, treniruojama Deivio Kančelskio, pirmoji pelnė įvartį. Po Ernesto Stočkūno perdavimo, 6 minutę lietuvaičius į priekį išvedė Linas Mėgelaitis, tačiau netrukus Chosė Martinezas išlygino rezultatą.

Antrąjį kėlinį aktyviau pradėjo ispanai ir jų pastangos atsipirko 50 minutę, kai pasižymėjo jų komandos kapitonas Karlesas Alenja. Nepaisant atliktų sudėties keitimų, Lietuvos rinktinė nepajėgė atsitiesti ir išlyginti rezultato.

Iš viso atrankos varžybose dalyvauja 52 į trylika grupių suskirstytos rinktinės. Į kitą etapą – elito turnyrą – pateks po dvi stipriausias grupių komandas ir penkias geriausias trečias vietas užėmusias ekipas.