Kai paskutinę rungtynių akimirką praleidi įvartį į savo vartus

2015-09-22, „Šilokarčemos“ informacija
„Šilutės“ vartų sargui Liudvikui Valiui (oranžiniai marškinėliai) nepavyko išsaugoti  savo tvirtovės.
„Šilutės“ vartų sargui Liudvikui Valiui (oranžiniai marškinėliai) nepavyko išsaugoti savo tvirtovės.
Pergalę LFF pirmos lygos dvidešimt aštuntajame ture iškovojo Jonavos „Lietava“. Įvartis per pridėtą laiką leido „Lietavai“ išsaugoti lyderės poziciją, o „Šilutė“ ir vėl leidosi į rungtynių paskutinių minučių pralaimėjimų kelionę. Jonaviečiai namuose rezultatu 1:0 (0:0) pranoko „Šilutės“ vienuolikę ir išsaugojo lyderės poziciją. 95 min. 45 s įvartį į Šilutės vartus realizavo Laurynas Stonkus. Pirmasis šių komandų tarpusavio susitikimas baigėsi „Lietavos“ pergale 3:1.

Rungtynių akcentai

Rungtynės prasidėjo aktyviai ir abi komandos rengė pavojingas atakas prie varžovų vartų. Įpusėjus kėliniui abi ekipos ir toliau demonstravo kibų bei kovingą žaidimą tiek gynyboje, tiek ir puolime, tačiau realizuoti atakų puolime lengva nebuvo. Kėlinio antroje pusėje surengti kelias pavojingas atakas pavyko „Lietavos“ ekipai, tačiau kamuolys vartų tinklo neskrodė, o „Šilutės“ gynėjai dirbo patikimai. Per pirmąją rungtynių dalį nė vienai komandai taip ir nepavyko pasižymėti tiksliais smūgiais, o prieš ilgąją pertrauką rezultatas išliko taikus – 0:0.

Antrajame kėlinyje ir toliau vyko atkaklus ir kovingas žaidimas, o realizuoti įvarčių nepavykdavo. 77-ąją minutę dešimtyje liko žaisti „Šilutės“ ekipa. Sugriebęs varžovą už marškinėlių antrąją geltoną kortelę užsidirbo ir iš aikštės buvo pašalintas Arvydas Miklovis. Tačiau ir tada „Lietavai“ pranokti varžovus bei pelnyti įvartį sekėsi sunkiai. Per devyniasdešimt žaidimo minučių laimėtojo išsiaiškinti nepavyko ir nors atrodė, kad susitikimas baigsis be įvarčių, tačiau per teisėjo pridėtą laiką prabilo jonaviečių puolimo lyderis Laurynas Stonkus. 95-ąją minutę puolėjas tiksliai pasiuntė kamuolį į „Šilutės“ vartus ir išplėšė pergalę „Lietavai“ rezultatu 1:0. Tai buvo jau dvidešimt ketvirtasis L. Stonkaus įvartis šiame pirmos lygos sezone. Pagal šį rodiklį futbolininkas yra rezultatyviausias ne tik jonaviečių, bet ir visos lygos žaidėjas.

Rungtynių statistika

Jonavos „Lietava“ –  „Šilutė“ 1:0 (0:0).

Įvarčiai: 90+5 min. Laurynas Stonkus (1:0).

Įspėjimai: 22 min. Arvydas Miklovis – geltona kortelė („Šilutė“), 42 min. Darius Paldauskas – geltona kortelė („Šilutė“), 58 min. Martynas Stirbys – geltona kortelė („Lietava“), 77 min. Arvydas Miklovis – antra geltona kortelė („Šilutė“).

Per pridėtą rungtynių laiką 95:45 minutę susitikime tarp „Lietavos“ ir „Šilutės“ vienuolikių pergalę išplėšė jonaviečiai.