Futbolo mūšis Vilniuje baigėsi „Šilutės“ pralaimėjimu

2015-10-14, „Šilokarčemos“ informacija
Antrąkrat sezone Vilniaus MRU  įveikė “Šilutę” ir neslėpė džiaugsmo.
Antrąkrat sezone Vilniaus MRU įveikė “Šilutę” ir neslėpė džiaugsmo.
Antradienį į sostinę revanšui išvyko Šilutės „Šilutė” vienuolikė. Čia startavo LFF pirmosios lygos trisdešimt pirmasis turas, kuriame susitiko Vilniaus MRU ir „Šilutės“ komandos. Po rungtynių pergalę  rezultatu 3:0 (2:0) dar kartą įsirašė vilniečiai. Pirmasis šių komandų susitikimas Šilutėje, pirmajame rate, baigėsi rezultatu 2:0 - tuomet pergalę taip pat šventė MRU.

Nuo pirmųjų kėlinio minučių ekipos demonstravo aktyvų bei kibų žaidimą. Nors kamuolio kontrolė daugiau priklausė aikštės šeimininkams, tačiau svečiai taip pat atsakė keletu pavojingų išpuolių varžovų aikštės pusėje. Deja, atakų įvarčiais užbaigti nesisekė. Vis dėlto, kėliniui gerokai įpusėjus, pirmieji į priekį išsiveržė aikštės šeimininkai, kai 26–ąją minutę atakos smaigalyje atsidūręs Danielis Sadovskis kamuolį tiksliai pasiuntė į varžovų vartus – 1:0. Antrojo įvarčio ilgai laukti neteko, 35–ąją kėlinio minutę MRU įvarčių skaičių padvigubino Paulius Osauskas – 2:0. Nors pirmoje rungtynių dalyje šilutiškiai turėjo keletą realių progų rezultatą sušvelninti, tačiau jų iki galo nerealizavo, po pirmojo kėlinio pirmavo aikštės šeimininkai – 2:0.

Antrajame rungtynių kėlinyje ekipos išlaikė gana aukštą žaidimo tempą. Ir šeimininkai, ir svečiai intensyviai kūrė progas bandydami pralaužti varžovų vartų tinklą, tačiau kibus žaidimas gynyboje tam tikrą laiką ekipoms leido vartus išsaugoti „sausus“. 78–ąją kėlinio minutę įvarčiu pasižymėjęs Valdas Kondratovičius MRU leido dar labiau atsiplėšti nuo varžovų ir įtvirtinti pasiektą pranašumą. Iki kėlinio pabaigos „Šilutei“ taip ir nepavyko pelnyti garbės įvarčio, sušvelninant rungtynių rezultatą. Antrajame sezono susitikime šilutiškiams atsirevanšuoti nepavyko, pergalę rezultatu 3:0 šventė MRU.

Rungtynių statistika:
Vilniaus MRU –  „Šilutė“ 3:0 (2:0)

Įvarčiai: 26 min. Danielis Sadovskis (1:0), 35 min. Paulius Osauskas (2:0), 78 min. Valdas Kondratovičius (3:0).