Šeši praleisti įvarčiai per vienas rungtynes

2015-10-21, „Šilo” ir „Šilutės” susitikimas baigėsi 6:3

Sekmadienį Kazlų Rūdoje vyko 32-ojo LFF pirmosios lygos turo susitikimas tarp vietos „Šilo” ir svečių - „Šilutės” - komandų. Pasibaigus rungtynių laikui, pergalę namuose iškovojo Kazlų Rūdos „Šilas“, kuris 6:3 (2:1) įveikė „Šilutės“ ekipą. Pirmasis šių komandų tarpusavio susitikimas Šilutėje taip pat baigėsi Kazlų Rūdos klubo pergale – 3:2.

Pirmajame kėlinyje aktyvios buvo abi pusės. Ekipos kūrė pavojingas atakas varžovų baudos aikštelėse. Pirmasis įvartis į „Šilutės“ vartus krito 12-ąją minutę, kuomet tikslų smūgį atliko „Šilo“ žaidėjas Evaldas Grigaitis ir išvedė šeimininkus į priekį – 1:0. Vos po poros minučių, dar kartą gynyboje, klydo šilutiškiai. Šia proga pasinaudojęs Gytis Urba „Šilo“ persvarą padvigubino – 2:0. Net ir atsilikdami šilutiškiai motyvacijos neprarado, ir 30-ąją minutę pralaužė „Šilo“ vartų gynybą, o kamuolį tiksliai į vartų tinklą pasiuntė Justas Milius – 1:2. Per likusį kėlinio laiką daugiau sėkmingų atakų komandos nesurengė, o prieš antrąją mačo dalį priekyje buvo aikštės šeimininkai – 2:1.

Antroje rungtynių dalyje ir vėl pirmieji pasižymėti sugebėjo „Šilo“ futbolininkai. 50-ąją minutę šeimininkų pranašumą dar kartą padidino Ramūnas Mačežinskas – 3:1. Toliau žaidimas vyko tarsi ant svarstyklių - padidinus pranašumą „Šilui“, svečiai įvarčiu ir vėl savo deficitą sumažindavo. 62-ąją minutę priartėti prie varžovų „Šilutei“ padėjo naudingiausio ekipos žaidėjo Maksim Lukashevich įvartis – 2:3. Tačiau po mažiau nei 10 minučių dviejų įvarčių pranašumą „Šilui“ atstatė Ričardas Beniušis – 4:2, bet toks rezultatas ilgai neišsilaikė. 78-ąją minutę šilutiškių deficitas ir dar kartą buvo sumažintas, kai atakos smaigalyje atsidūręs Edgaras Lukoševičius pelnė įvartį – 3:4. Vis dėlto rungtynių pabaigoje sėkmė labiau lydėjo šeimininkus, kurie geriau sužaidė lemiamose atakose. 90-ąją minutę „Šilo“ rezultatą dar kartą padidino Aurimas Raginis (5:3), o per teisėjo pridėtą laiką, 93-ąją minutę, šeimininkų pergalę įtvirtino Mangirdas Radzevičius – 6:3.

Įvarčiai: 12 min. Evaldas Grigaitis (1:0), 14 min. Gytis Urba (2:0), 30 min. Justas Milius (2:1), 50 min. Ramūnas Mačežinskas (3:1), 62 min. Maksim Lukashevich (3:2), 71 min. Ričardas Beniušis (4:2), 78 min. Edgaras Lukoševičius (4:3), 90 min. Aurimas Raginis (5:3), 90+3 min. Mangirdas Radzevičius (6:3).

Įspėjimai: 18 min. Lukas Konaverskis – geltona kortelė („Šilutė“), 28 min. Maksim Lukashevich – geltona kortelė („Šilutė“), 53 min. Edvinas Puzara – geltona kortelė („Šilas“).