LFF I lygos finišas: devintoje turnyrinės lentelės vietoje – „Šilutė“

2015-11-03, „Šilokarčemos“ informacija
„Šilutė“ šiame sezone šventė 14 pergalių.
2015 metų Lietuvos futbolo federacijos I lygos sezono uždanga nusileido. Sužaidus paskutinio turo rungtynes paskelbti sezono nugalėtojai ir išdalinti medaliai. Lietuvos I lygos futbolo čempionais tapo Jonavos „Lietavos“ futbolininkai.

Paskutinę spalio mėnesio dieną sužaistos visos paskutinės 34-ojo turo futbolo rungtynės. Sidabro medaliais pasipuošė jaunieji Vilniaus „Žalgirio B“ futbolininkai, kurie paskutiniame mače net 5:0 įveikė Kelmės „Kražantės“ vienuolikę ir užsitikrino antrąją poziciją. Vilniečiai surinko 76 taškus ir 2 taškais aplenkė trečioje vietoje likusią „Bangą“. Ketvirtoje pozicijoje sezoną baigė Kazlų Rūdos „Šilo“ ekipa, kuri 34-ajame ture 4:0 nugalėjo Kretingos „Miniją“ ir su 70 taškų liko ketvirti bendroje įskaitoje. Geriausiųjų penketo pabaigoje - „Palangos“ vienuolikė. Ji paskutinioje sezono akistatoje 4:2 įveikė Tauragės „Taurą“ ir surinkusi 64 taškus penktos pozicijos nebeužleido grėsmingiausiems varžovams.

„Šilutė“ - aukso vidury

Mūsų miesto futbolo komanda tarp 18-os čempionate dalyvavusiųjų iškovojo 9-ąją vietą. Paskutinis susitikimas įvyko Radviliškyje su vietos „Lokomotyvu“. Ši futbolo kova mūsiškiams nieko nebelėmė, tai greičiau buvo garbės kova, mat „Šilutei“ net pergalės atveju taškų turnyrinės lentelės vietoje būtų buvę per mažai pakilti į viršų.

Rungtynių pradžioje abi ekipos tikrinosi vieni kitų galimybes veržtis varžovų vartų link. Pirmiesiems sėkmingesnis išpuolis, kurio priešaky atsidūrė šilutiškis Andrius Gedgaudas, 30-ąją rungtynių minutę išvedė pamariškius į priekį (0:1). Praėjus penkioms minutėms, tą patį pakartojo Darius Paldauskas, kuris rezultatą padvigubino (0:2).

Po pertraukos iniciatyvos ėmėsi šeimininkai, kurie 72-ąją minutę sėkmingai pabandė lyginti rezultatą, įvartį pelnė Lukas Arlauskas (1:2). Rungtynių laikui besibaigiant, šilutiškis Martynas Golubvskis 90-ąją rungtynių minutę sudėjo visus taškus ant „i“ ir „Šilutė“ šventė pergalę 1:3.

Šilutės komanda 2015 metų LFF I  lygos sezone pasirodė tikrai neprastai. „Būti vidury tarp visų I lygos futbolo komandų, buvo nelengvas iššūkis, reikalavęs daug pastangų“, - sakė futbolo komandos treneris.