Jaunieji šilutiškiai boksininkai – Lietuvos čempionai

2015-11-10, „Šilokarčemos“ informacija
Mantas Kačerauskas, Lukas Petrauskas, Julius Pečkys ir Jokūbas Uljanovas.
Puikios žinios iš bokso stovyklos - Klaipėdoje vykusių Lietuvos zoninių jaunių bokso sporto žaidynėse net šeši šilutiškiai, sporto mokyklos auklėtiniai, iškovojo kelialapius į finalus, o čia - ir du aukso medalius.

Į jaunių bokso žaidynes atvyko gausus sportininkų būrys iš visos Lietuvos (Naujoji Akmenė, Klaipėda, Kretinga, Palanga, Tauragė, Telšiai ir Šilutė). Pamariui atstovavo 13 sportininkų. Finalinėse kovose Julius Pečkys ir Lukas Petrauskas pasipuošė aukso medaliais, o bendroje įskaitoje Šilutės komanda iškovojo V vietą. O treneris Vincas Murauskas jau 20-ąjį kartą iškovojo 1- ąją vietą trenerių konkurse.

Žaidynių taisyklėse nurodyta, kad iš zoninių varžybų į finalus patenka tik I-II vietas iškovoję sportininkai. Sėkmė šypsojosi net šešiems sporto mokyklos auklėtiniams: į finalus pateko Julius Pečkys (46 kg svorio kategorija), juknaitiškis Jokūbas Uljanovas (50 kg sv. kat.), Mantas Kačerauskas (53 kg), Aurimas Koroliovas (54 kg), Lukas Petrauskas (70 kg) ir Mantas Masaitis (80 kg).

Finalai vyko Panevėžyje, kur J. Pečkys 46 kg svorio kategorijoje nugalėjo visus varžovus ir taip išsaugojo čempiono vardą. Julius jau septintą kartą tapo Lietuvos čempionu.

Komandos draugas L. Petrauskas 70 kg sv. kat. taip pat pasirodė geriausiai ir džiaugėsi čempiono vardu. Lukas jau šeštą kartą tapo Lietuvos čempionu.

III vietos medaliai atiteko J. Uljanovui (50 kg sv. kat.) ir M. Kačerauskui (53 kg sv. kat.).

Sporto trenerių konkurse, tarp 42 varžovų, I vietą iškovojo Šilutės sporto mokyklos treneris ekspertas V. Murauskas. Šis garbingas titulas treneriui atiteko jau 20-ąjį kartą.