„Šilutė“ pergalių sausrą nutraukė Jonavoje

2014-11-04, Indrė VAITKUVIENĖ
Deividas Pukis komandai namuose pridėjo 11 taškų.
Šį savaitgalį penkių iš eilės pralaimėjimų seriją „Šilutė“ (2/7) nutraukė išvykoje, o namų aikštėje darkart dovanojo džiaugsmą susirinkusiems krepšinio aistruoliams. Ketvirtadienį Arvydo Straupio auklėtiniai 63:61 įveikė Jonavos „Petrochemą“. Penktadienį savų žiūrovų akivaizdoje pamario komanda netikėtai sutriuškino vienais iš NKL favoritų laikytus Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“  krepšininkus 88:62.

Išvykoje pergalės fortūna –  į „Šilutės” pusę

Du kėlinius Jonavoje vyko atkakli kova, kurios lūžis įvyko trečiajame ketvirtyje, kuomet pajūrio regiono komanda susikrovė dviženklį pranašumą – 46:35. „Petrochemos“ bėdos nesibaigė ir lemiamo ketvirčio pradžioje, kuomet svečiai turėjo rekordinę persvarą – 51:37. Tačiau šeimininkai suorganizavo spurtą (11:0) ir prie šilutiškių priartėjo (48:51). Pajutę jonaviškius kvėpuojant į nugarą „Šilutė“ dar sykį nutolo – 58:51 (36 minutę). Nenorėję paleisti pergalės iš rankų K. Naruševičiaus kariauna kilo į lemiamą varžovų šturmą – 57:58 (38 minutę). Tiesa, rungtynių pabaigoje baudų metimus pataikę svečiai išlaikė persvarą, o paskutinieji „Petrochemos“ metimai, galėję išplėšti pratęsimą, skriejo pro šalį. „Šilutė” šventė pergalę!

„Šilutė“ namuose pasityčiojo iš „Sūduvos-Mantingos“

Sunkiai 2014–2015 metų sezoną pradėjusi Šilutės „Šilutė“ (3/7) iškovojo antrą pergalę iš eilės ir tai – pirmoji sezono pergalė namų aikštelėje. NKL favoritais laikyti Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ krepšininkai buvo sutriuškinti 88:62. Sekant statistiką – svečiai iš Marijampolės turnyrinėje lentelėje treti: 6 pergalės, 3 pralaimėjimai, 15 taškų, o  „Šilutė“ po 9 sužaistų rungtynių turėjo 2 pergales ir net 7 pralaimėjimus, 11 taškų ir yra 13 vietoje.

Nuo pirmųjų rungtynių minučių „Šilutė” tarsi ant sparnų skriejo pergalės link. Agresyviai žaisdami gynyboje ir greitai pereidami į puolimą šilutiškiai sudavė antausį varžovams. Po trijų kėlinių Arvydo Straupio kariauna pirmavo nepadoriu skirtumu 77:43. Paskutiniame ketvirtyje svečiams pavyko kiek priartėti, tačiau jie sutriuškinimo neišvengė.

Daugiausiai prie „Šilutės“ pergalės prisidėjo itin sėkmingai rungtyniavęs Edgaras Sosnovskis. Puolėjas pelnė 21 tašką ir atkovojo 16 kamuolių. Jam puikiai talkino Evaldas Šaulys (16 tšk.), Nerijus Anglickis (14 tšk.), Deividas Pukis (11 tšk.) ir Paulius Semaška (8 tšk., 8 rez. per.).

Edgaras Sosnovskis sėkmingai rungtyniavo ir komandai pelnė 21 tašką, atkovojo 16 kamuolių.