Per savaitę - viena pergalė ir vienas pralaimėjimas

2015-12-15, „Šilokarčemos" informacija
Legionierius Ulysses Thomasas išvykoje pelnė komandai 23 taškus.
Šilutės miesto krepšinio komanda per savaitgalį pagaliau išplėšė pergalę, tačiau išvykoje patyrė pralaimėjimą prieš komandą „Vytis“.

Namų aikštėje „Šilutė“ nesvetingai pasitiko „Rasus“. Puikiai ketvirtąjį kėlinį sužaidę „Šilutės“ krepšininkai Nacionalinėje krepšinio lygoje iškovojo aštuntąją pergalę. Petro Joniko vadovaujama ekipa penktadienį savo aikštėje 109:89 (22:12, 30:30, 25:30, 32:17) pranoko Raseinių „Rasus“ (6-13) ir revanšavosi už pralaimėjimą pirmajame varžybų rate.

Aikštės šeimininkai su svečiais iš Raseinių susitvarkė ketvirtajame ketvirtyje, kada po Edvino Šeškaus dvitaškio „Rasų“ deficitas buvo minimalus (74:77). Tačiau tuomet Ignas Vaitkus surinko aštuonis taškus ir inicijavo „Šilutės“ spurtą 15:2, po kurio šeimininkai atitrūko ir susikrovė pergalingą pranašumą (95:78).

„Šilutę“ į priekį vedęs I. Vaitkus per 31 minutę iš viso pelnė 29 taškus (8/14 dvitaškiai, 4/8 tritaškiai, 1/2 baudos), atkovojo 3 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, 4 kartus prasižengė ir 2 sykius suklydo. Gynėjo sąskaitoje – 23 naudingumo balai.

„Šilutė“: Ignas Vaitkus 19, Aurelijus Pukelis 21, Deividas Kumelis 18 (8 rez. perd.), Edvinas Alunderis 10 (12 atk. kam.).

Išvykoje „Vytis“ antrąkart palaužė „Šilutę“

Šakių „Vyčio“ komanda iškovojo pergalę namuose vykusiose Nacionalinės krepšinio lygos rungtynėse ir 101:74 (19:18, 19:16, 32:20, 31:20) „nukovė“ „Šilutę“ (8-12).

Apylygė kova vyko pirmoje mačo pusėje, tačiau Marijus Užupis visomis išgalėmis bandė „Vyčiui“ padėti atitrūkti – 15:8. Vis dėlto sėkminga „Šilutės“ atkarpa leido svečiams persverti rezultatą (16:15), bet tuomet „Vytis“ vėl griebė iniciatyvą į savo rankas – 31:21.

Nors šilutiškiai vėl priartėjo (34:38), po didžiosios pertraukos šakiškiai atsiplėšė svariu skirtumu – 70:54. Per paskutinį ketvirtį M. Užupio vedama „Vytis“ įrodė savo pranašumą – 101:74.

„Šilutė“: Ulysses Thomasas 23, Ignas Vaitkus 16, Aurelijus Pukelis 14 (7 atk. kam.).

Ignas Vaitkus (Nr.9) „Šilutę“ vedė į priekį rungtynėse namuose su „Rasų“ komanda.Legionierius Ulysses Thomasas išvykoje pelnė komandai 23 taškus.