„Šilutės“ krepšininkai namų aikštėje įtikinamai įveikė raseiniškius

2016-02-22, „Šilokarčemos“ informacija
Naujokas Modestas Žaunieriūnas, Nr. 20, po truputį  apšylantis kojas komandoje.
Naujokas Modestas Žaunieriūnas, Nr. 20, po truputį apšylantis kojas komandoje.
Nesėkmingai svečiuose startavusi „Šilutė“ su Raseinių „Rasų“ komanda namuose jau pasipriešinio ir iškovojo įtikinamą pergalę. Po savaitgalį sužaistų rungtynių „Šilutė“  turi 48 turnyrinius taškus ir Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) lentelėje su 15 laimėtų ir 18 pralaimėtų susitikimų yra 9-oje vietoje.

Išvykoje „Šilutė“ nenutraukė „Rasų“ pergalių serijos

Penktadienį „Šilutės“ ekipa vyko į Raseinius, kur, deja, buvo įveiktas šilutiškių pasipriešinimas. Petro Joniko auklėtiniai išvykoje patyrė pralaimėjimą 93:84 (23:30; 20:25; 21:13; 29:16).

Pirmajame rungtynių ketvirtyje iniciatyvą savo rankose turėjo „Šilutės“ ekipa, o antrajame ketvirtyje po spurto 13:4 išsiveržė į priekį rekordiniu 17 taškų persvara (55:38), tačiau po ilgosios pertraukos pranašumo išlaikyti nebepavyko.

Trečio kėlinio pirmoje pusėje  varžovai iš eilės pataikė du tolimus metimus ir pabandė užbaigti sėkmingą „Šilutė“ atkarpą, po kurios „Rasos“ žaidėjai pradėjo kvėpuoti svečiams į nugaras (53:56). Beveik visą rungtynių laiką besivejančiųjų vaidmenyje buvusi „Rasų“ komanda antroje ketvirto kėlinio pusėje perėmė iniciatyvą ir rezultatą persvėrė į savo pusę 81:77. O „Šilutė“ paskutinėmis rungtynių minutėmis dar bandė persverti taškų skirtumą į savo pusę, tačiau Raseinių ekipos atakos buvo sėkmingesnės, po kurių pamariškiams teko pripažinti „Rasų“ klubo pergalę rezultatu 93:84.

„Šilutė“ : Aurelijus Puklelis - 17( 10 atk. kam.), Tomas Lekūnas - 17 (8 kld.), Edvinas Alundaris - 15 (11 atk. kam.), Jordanas Hesteris - 13.

Namų aikštėje „Šilutė“ šventė pergalę

Nacionalinės krepšinio lygoje įtikinamą pergalę iškovojo „Šilutės“ komandos žaidėjai, kurie savo aikštėje šeštadienį 82:65 ( 17:10; 28:18; 20:27; 17:10) pranoko dieną prieš tai pergalę šventusius Raseinių „Rasų“ klubo krepšininkus.

Pirmąjį kėlinį „Šilutė“ pradėjo su didžiuliu užsidegimu ir šovė į priekį net 10:2. Nuo pat pirmųjų rungtynių minučių šilutiškiai leido suprasti varžovams, kad pergalė priklauso jiems, ir antrojo kėlinio pradžioje pirmavo net dvidešimties taškų persvara 45:25.

Prasidėjus trečiajam kėliniui svečiai šiek tiek atgijo ir pabandė vytis „Šilutę“. „Rasų“ krepšininkai startavo 15:4 ir rezultatą sušvelnino iki 51:45. Vis dėlto tai buvo nedidelis gaisras, kurį „Šilutės“ ekipa tądien užgesino - jie atsakė atkarpa 14:3 ir jau rungtynėse iniciatyvos iš savo rankų nebepaleido. „Šilutė“ įtikinamai įveikė Raseinių „Rasus“ rezultatu 82:65.

„Šilutė“: Edvinas Alundaris - 17 (13 atk. kam.), Aurelijus Pukelis - 14(16 atk. kam.), Justinas Olechnavičius - 13.

Jauniausias ekipos žaidėjas Tauras Ulevičius.Šilutės“ ekipoje rezultatyviausiu išlieka Aurelijus Pukelis.

SK Leitė2016-03-03
<p>Orientavimosi sportas tau
<a>Šilutės sporto klubas „Leitė“
<i>Šilutės sporto klubo „Leitė“ iniciatyva – „Orientavimosi pamokos tau“ - kviečia visus norinčius pažinti sportinį žemėlapį ir išmokti orientuotis. NEMOKAMOS pamokos skiriamos 10 - 15 metų moksleiviams.
<t>Jeigu nusprendėte išmokti orientuotis, jums tereikia su mokytoju, mama, tėčiu, seneliais ar draugais atvykti į žemiau paskelbtą vietą (vietos ir data bus skelbiamos du mėnesius į priekį) ir su orientavimosi mokytoju pasimokyti sportinio žemėlapio pažinimo abėcėlės. 2016 m. pamokos vyks PENKTADIENIAIS, nuo 16-17 val.

Pavasario sezono pamokų vietos:
1. Kovo mėn. 11, 18, 25 Hugo Šojaus dvare šalia Kultūros ir pramogų centro.
2. Balandžio mėn. 8, 15, 22, 29 d. Šilutės miesto stadionas.

"Orientavimosi pamokos tau" – dešimties – penkiolikos metų moksleiviams yra NEMOKAMOS.
Atėję pirmą kartą (nesvarbu nuo kurios datos), pradedantieji užpildo dalyvio anketą ir pasirenka trasą (pradedančiujų, pasirinktinai arba duotos krypties). Kiekvienas pradedantysis, ar dalyvis (arba jo mokytojas, tėvelis,senelis) pasirašo, kad atsako už savo (arba vaiko) sveikatą. Užpildęs anketą naujokas gauna žemėlapį ir kortelę, o instruktorius-mokytojas supažindina su orientavimosi ABC. Jei 10 - 15 amžiaus mokinys yra labiau patyręs, jis gali bėgti OS trasą (ar pasirinktinai, ar duota kryptim). Šiuo atveju savo norą reikia pažymėti anketoje ir gauti žemėlapį su kontroliniais punktais, ar trasa.
Kiekvieno sezono (rudens, žiemos, pavasario) pabaigoje, atskirų amžiaus grupių nugalėtojai ir prizininkai bus apdovanoti prizais. Visi Jūsų pasiūlymai, pastabos, pageidavimai yra laukiami el.paštu: leitesk@gmail.com