Lietuvos vardas Europos čempionate aukso medaliu iškaltas

2016-06-01, Indrė TALIŪTĖ
Eglė Vaitkutė Bulgarijoje vykusiame Europos čempionate nugalėjo visas varžoves ir pasipuošė aukso medaliu.
Bulgarijoje įvyko 26-asis rankų lenkimo čempionatas, kuriame savo tvirtas rankas demonstravo ir  Lietuvos atstovai, tarp jų - garsiausia ne tik pamario krašto, bet ir pasaulio rankų lenkikė Eglė Vaitkutė.

Europos čempionate dalyvavo 29 šalys, kurios pristatė net aštuonis šimtus stipriausių ir geriausių savo tvirtarankių. Lietuva delegavo aštuonis sportininkus. Mūsų miesto pasididžiavimas E. Vaitkutė ir vėl be konkurencijos įveikė savo varžoves tiek dešine, tiek kaire ranka.

Dalyvavo trys sportininkai iš Gargždų, tarp kurių du buvo jauniai ir viena - suaugusiųjų grupėje. Inga Rimkuvienė kaire ranka užėmė 4-ąją vietą. O jaunimas tik apsižvalgė ir pasisėmė naudingų žinių. Vilnietis Vydas Mikelionis dešine ranka veteranų grupėje 90+ užėmė 3-ąją vietą. Šarūnas Manarka suaugusiųjų grupėje 75 kg kaire ranka užėmė 7-ąją vietą. Šakiškis Romutis Pališkis meistrų grupėje 90 kg iškovojo pirmąsias vietas ir dešine, ir kaire ranka.

Savaitę viešėdami sportininkai laisvu nuo varžybų metu turėjo nemažai laiko susipažinti su Bulgarija. Tačiau Eglė pasakojo, kad visur gerai, bet namuose - geriausia ir saugiausia.

lesbian2016-10-20
man tai ce ne sportas,o lesbynas Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Nu nu2016-06-01
Kaip visa Eglė pastato visus i vieta. Šaunuolė! Komentaras patinka Komentaras nepatinka