Šilutės krepšininkai pirmą kartą šiame sezone patyrė pralaimėjimą

2016-10-23, „Šilokarčemos“ informacija
Šilutiškių sąskaitoje dabar yra trys pergalės ir vienas pralaimėjimas.
Spalio 14 d., penktadienį, Šilutės „Šilutė“ savo namų krepšinio salėje jėgas išbandė su Palangos „Palanga“. Varžybos buvo labai greitos, o per du kėlinius šilutiškio R. Kuncaičio treniruojami krepšininkai pelnė net 58 taškus. Šilutės komandos įžaidėjas D. Kibildis aikštelėje rezultatyviai puolė varžovų krepšį tiek tolimais metimais, tiek iš po krepšio. Greitu ir rezultatyviu žaidimu šilutiškiai pasiekė lengvą pergalę (97:71). Deja, išvykoje pro pratęsimo mūsiškiams teko pripažinti „Telšių“ krepšininkų pranašumą rezultatu 83:76.

Greitas žaidimas vedė prie pergalės

Roberto Kuncaičio vadovaujama ekipa namuose be didelio pasipriešinimo sutriuškino „Palangos“ krepšininkus. Po pirmo kėlinio mūsiškiai jau buvo surinkę 21 tašką, o varžovai- 13, bet antro kėlinio rezultatyvumas pranoko visus lūkesčius.

Fantastiškai pataikiusio Dariaus Kibildžio vedama „Šilutė“ per antrą kėlinį pelnė 37 taškus, varžovams leido pelnyti tik 22. Tad po dviejų kėlinių rezultatas buvo 58:35.

Trečias ir ketvirtas kėlinys buvo tik formalumas,nors varžovai bandė vytis, bet nesėkmingai. O pasibaigus visiems keturiems kėliniams, „Šilutė“ džiaugėsi dar viena pergale rezultatu 97:71.

Namų rungtynėse geriausiai pasirodė D. Kibildis. Jis žaidė 30 min. ir  pataikė net 30 taškų, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 5 pražangas bei surinko 31 naudingumo balą.

Kiti komandos draugai taip pat šauniai prisidėjo prie pergalės: Augustas Šuliauskas 15 (3/6 trit., 7 rez. perd.), Aurelijus Pukelis (6/10 dvit.) ir Brianas Wanamakeris (9 atk. kam.) po 14, Tomas Zdanavičius (6 atk. kam.) ir Simas Raupys- po 10.

Pratęsimas neišgelbėjo

Šeštadienį, spalio 15 d., „Šilutės“ komanda žaidė Telšiuose. Komandos apylygiai žaidė visus kėlinius, turbūt todėl jiems prireikė ir pratęsimo, per kurį ir išsiaiškinta, kuri  vertesnė pergalės.

Prieš prasidedant paskutinei ketvirto kėlinio minutei, telšiškiui pavyko išlyginti rezultatą- 72:72. Mūsų komanda dar turėjo puikią progą  įšsiveržti į priekį, bet du metimai skriejo pro šalį.

Pratęsimą sėkmingiau pradėjo „Telšiai“: jie startavo 9:2 ir, prasidėjus paskutinei minutei, atitrūko – 81:74. Šilutiškiai dar pelnė du taškus, bet tai neišgelbėjo  nuo pralaimėjimo, tad  vyrai grįžo namo su pirmu pralaimėjimu 83:76.

„Šilutei“ taškus pelnė: Aurelijus Pukelis 23, Justas Nausėdas 18, Darius Kibildis 13

Artimiausios rungtynės vyks 2016-10-20 – Klaipėdoje, 2016-10-22- namuose su Šakių krepšininkais.