Šilutės krepšininkų savaitgalis pergalingas

2016-11-10, „Šilokarčemos“ informacija
Išvykoje taškus geriausiai sekėsi rinkti  Brianui Wanamakeriui -  16.
Išvykoje taškus geriausiai sekėsi rinkti Brianui Wanamakeriui - 16.
Šilutės “Šilutė” komanda, kuriai vadovauja R. Kuncaitis ir L. Eglinskas, savaitgalį pajuto du pergalės skonius. Mažeikiuose jie įveikė varžovus 83:68, o namų aikštelėje jaunuosius Vilniaus „Perlas“ krepšininkus įveikė rezultatu 89:75. Dabar „Šilutės“ sąskaitoje 7 pergalės ir 3 pralaimėjimai.

Išvykoje pranoko šeimininkus

Susitikimas su Mažeikių „Mažeikiais“ krepšininkais pirmajame kėlinyje parodė, kad mūsiškiai nusiteikę rimtai. Pirmasis kėlinys baigėsi 14:23 šilutiškių naudai.

Po dviejų kėlinių rezultatas buvo lygus (35:35), tačiau svečiai trečiąjį ketvirtį pradėjo spurtu 10:0, kuris dar kartą įrodė, kad šilutiškiai be pergales nenori grįžti namo.

Šeimininkai dar bandė taisyti padėtį, bet nesėkmingai, todėl teko pripažinti „Šilutės“ komandos pranašumą 83:68.

„Šilutė“: Brianas Wanamakeris - 16, Simas Raupys - 14 (12 atk. kam.), Darius Kibildis ir Aurelijus Pukelis – po 12 (12 atk. kam.), Justas Nausėdas ir Modestas Žaunieriūnas - po 10.

Namuose pamokė jaunuosius krepšininkus

Mūsiškiai (7-3) pergalingai baigė penktąjį Nacionalinės krepšinio lygos (Mezon-NKL) savaitgalį. Roberto Kuncaičio auklėtiniai namuose 89:75 (30:9, 24:19, 13:26, 22:21) nugalėjo iki šiol keturias pergales iš eilės iškovojusį Vilniaus „Perlą“ (7-3)

Šilutiškiai jaunuosius krepšininkus iš Vilniaus į nokdauną pasiuntė dar pirmajame kėlinyje, kurį laimėjo 30:9. Po dviejų kėlinių „Šilutės“ pranašumas jau buvo 54:28, o rungtynių baigtis buvo aiški.

Nors šilutiškiai ir laimėjo, tačiau jie padarė daugiau klaidų (22:16). Šį trūkumą jie kompensavo, geriau atakuodami iš visų pozicijų.

„Šilutė“: Aurelijus Pukelis - 22 (11 atk. kam.), Modestas Žaunieriūnas - 19, Justas Nausėdas ir Simas Raupys - po 14, Darius Kibildis – 6.