„Lūgnės“ šokėjai dalyvavo sportinių šokių konkursuose

2016-11-19, „Šilokarčemos“ informacija

Šilutės sportinių šokių klubo „Lūgnė“ nariai spalio pabaigoje dalyvavo Saldus mieste (Latvijoje) vykusiose varžybose. Įvairiose grupėse varžėsi 646 dalyviai iš Estijos, Latvijos ir Lietuvos. Jauniai II D LA grupėje klubo šokėjai Meda Matukevičiūtė ir Deimonas Šukys laimėjo I vietą, o Jaunimo ir suaugusiųjų grupėje Erika Mikužytė ir Vilius Vasiliauskas iškovojo III vietą bei buvo apdovanoti piniginiu prizu.

Tai ne vieninteliai šių šokėjų pasiekimai po vasaros atostogų prasidėjusiame naujajame sportinių šokių sezone. Lietuvos sportinių šokių federacijos reitingo atvirose varžybose „Kylančios žvaigždės-2016“, vykusiose Garliavoje, kuriose varžėsi daugiau kaip 300 šokėjų įvairiose grupėse. Jauniai II D LA grupėje Meda Matukevičiūtė ir Deimonas Šukys laimėjo III vietą.

Reitingo varžybos organizuojamos siekiant išsiaiškinti geriausiai ir aktyviausiai per metus varžybose dalyvaujančias šokėjų poras. Per metus organizuojamos 9 reitingo varžybos, o taškai skiriami porai pagal varžybose užimtą vietą. Galutiniai kalendorinių metų reitingo varžybų rezultatai skaičiuojami pagal 7 geriausiai įvertintas varžybas metų eigoje.