„Šilutė“ savaitgalį patyrė du pralaimėjimus

2014-12-09, „Šilokarčemos" informacija
Evaldas Šaulys pridėjo komandai 18 taškų.
Gruodžio 5 d., penktadienį, išvykoje su Molėtų „Ežerynas – Karys“, rezultatu 88:78 pamariškiams teko pripažinti šeimininkų pergalę, o šeštadienį namų aikštėje susitikimas tarp „Šilutės“ ir „Trakų“ ekipų taip pat baigėsi mūsiškių nesėkme 65:88.

„Šilutė“ namų aikštėje „Trakams“ dovanojo lengvą pergalę. Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) turnyrinėje lentelėje ketvirtoje vietoje žengiantys Andriaus Šležo auklėtiniai 88:65 sutriuškino „Šilutę“ (7-13).

Pamatus pergalei svečiai padėjo po didžiosios pertraukos, laimėję atkarpą 16:4 ir pabėgę į priekį. „Šilutės“ krepšininkams atsitiesti nepavyko ir jiems teko susitaikyti su ketvirtuoju iš eilės pralaimėjimu.

„Šilutės“ neišgelbėjo ir puikus Nerijaus Anglickio pasirodymas. Vidurio puolėjas per 34 minutes pelnė 26 taškus (9/11 dvitaškiai, 1/4 tritaškiai, 5/8 baudos), atkovojo 5 ir perėmė 3 kamuolius bei surinko 26 naudingumo balus.

Evaldas Šaulys pridėjo komandai 18 taškų.Nerijus Anglickis prieš „Trakus“ komandai pelnė 26 taškus.Komandos sudėtį papildė klaipėdietis Dominikas Matutis.