Pralaimėję žalgiriečiams išvykoje, namie atsilygino su kaupu

2016-11-25
„Šilutės“ gretose šauniai žaidė Aurelijus Pukelis, kuris per 30 minučių pelnė 17 taškų, atkovojo 14 kamuolių, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, blokavo 3 metimus.
Šilutės krepšininkai antrąjį ratą pradėjo sėkmingai, iškovodami  9-tąją pergalę Nacionalinės krepšinio lygos 2016/17 m. sezone. Jie šeštadienį namuose sulaukė „Žalgirio“ dublerių, kuriuos į namus išleido nieko nepešusius. Trečiajame kėlinyje mūsiškiai buvo net atitrūkę nuo kauniečių 30 taškų, tik vėliau, kad jauniesiems varžovams nebūtų labai liūdna vykstant namo, leido sumažinti nepadorų skirtumą. Smagu, kai laimima, bet dieną prieš mūsiškiai tai pačiai komandai pralaimėjo trimis taškais.

Išvykoje pralaimėjimas

Penktadienį „Šilutė“ išvyko į Kauną žaisti su jaunaisiais „Žalgirio“ krepšininkais. Pirmuosius du kėlinius komandos demonstravo apylygį žaidimą. Keitėsi taškais, o po dviejų kėlinių rezultatas buvo 36:38 šilutiškių naudai.

Trečiame kėlinyje daugiau taškų sumetė kauniečiai (23:14). Ketvirtame kėlinyje mūsiškiai pradėjo vytis jaunuosius žalgiriečius. Ketvirtojo kėlinio viduryje varžovai dar pirmavo – 74:66, bet tuomet beveik tris minutes jie nesugebėjo pelnyti nė taško, o šilutiškiai laimėjo atkarpą 9:1 ir, likus žaisti devynias sekundes, išlygino rezultatą – 75:75.

Lemiamos atakos smaigalyje atsidūręs žalgirietis I. Sargiūnas smeigė tolimą metimą ir laiko šilutiškiams nebepaliko – 78:75. Teko susitaikyti su pralaimėjimu.

„Šilutei“ taškus pelnė: Brianas Wanamakeris - 26 (10 atk. kam.), Aurelijus Pukelis - 18, Simas Raupys - 11, Darius Kibildis – 10.

Atsilygino su kaupu

Šilutiškiai  jautėsi ne kaip išvykoje nusileidę jauniesiems “Žalgirio” krepšininkams. Namų rungtynėse lapkričio 19 dieną jie atsilygino su kaupu ir įrodė, kad ir išvykoje jie buvo vertesni pergalės.

Pirmą kėlinį „Šilutė“ baigė pirmaudami 10 taškų, antrame taip pat nesigailėjo svečių ir bendroje sumoje turėjo 21 tašku daugiau nei varžovai, o trečiame kėlinyje pasiekė net 30 taškų pranašumą. Tik vėliau, kad jauniesiems varžovams nebūtų labai liūdna vykstant namo, leido sumažinti nepadorų skirtumą iki 92:84. Tokiu rezultatu ir baigėsi rungtynės.

Rezultatyviausi„Šilutės“ komandoje buvo: Brianas Wanamakeris - 22, Aurelijus Pukelis - 17 (14 atk. kam.), Simas Raupys - 14 (13 atk. kam.).

Šilutės sąskaitoje dabar yra 9 pergalės ir 5 pralaimėjimai bei turnyrinėje lentelėje užimama penktoji vieta.

Lapkričio 25 dieną 18 val. „Šilutė“ žais namie su Jonavos sporto klubu.