Sporto naujienos

2017-01-14, „Šilokarčemos“ informacija
 Pagėgių savivaldybės trikovės (stalo teniso, smiginio, rusiško biliardo) individualių varžybų dalyviai.
Trikovės nugalėtojas – Darius Rumšas

Baigėsi Pagėgių savivaldybės trikovės (stalo teniso, smiginio, rusiško biliardo) individualios varžybos. Jose dalyvauti norą pareiškė keturiolika trijų sporto šakų mėgėjų iš trijų seniūnijų.

VšĮ „Sporto ir turizmo centras“ pranešė, kad atskirų sporto šakų nugalėtojais tapo: stalo teniso - Darius Rumšas iš Pagėgių, smiginio – Remigijus Špečkauskas iš Natkiškių, rusiško biliardo – Darius Rumšas iš Pagėgių.

Bendroje įskaitoje trys prizinės vietos pasiskirstė taip: trečia vieta atiteko Ramūnui Kuzmarskiui (Natkiškių sen.), antra vieta – Remigijui Špečkauskui (Natkiškių sen.), pirma vieta - Dariui Rumšui (Pagėgių sen.).

Geriausi – „Lumpėnų“ krepšininkai

Baigėsi daugiau nei mėnesį vykęs 2016 metų Pagėgių savivaldybės vyrų krepšinio čempionatas. Turnyre dalyvavo 5 komandos: „Pasienietis“, „Lumpėnai“, „Piktupėnai“, „Veteranas“ ir „MSM“ (Meno ir sporto mokykla). Varžybos vyko dviejų ratų sistema.

Po atkrintamųjų varžybų paaiškėjo keturios komandos, kurios susikovė finale. Dėl 3-4 vietų žaidė „Piktupėnai“ ir „Veteranai“, dėl 1-2 vietų – „Pasienietis“ bei „Lumpėnai“. „Veteranai“ rezultatu 60:53 nugalėjo „Piktupėnus“ ir laimėjo trečiąją vietą. „Lumpėnai“ rezultatu 60:55 palaužė „Pasienietį“ ir tapo Savivaldybės vyrų krepšinio čempionais.

Čempionato naudingiausiais žaidėjais pripažinti Andrius Juknius („Veteranai“), Lukas Sudeikis („Piktupėnai“), Rokas Bačiulis („Lumpėnai“), Domantas Bauža („MSM“) ir Donatas Zemliauskas („Pasienietis“). Baudų metimo rungtyje nenugalimas buvo „Piktupėnų“ komandos žaidėjas Aivaras Fetingis. Tritaškių metimo rungtyje nugalėjo žaidėjas Aurimas Budrikas, įmetęs 6 tritaškius iš 10. Metimų, iš vidurio aikštės, rungtyje laimėjo Lukas Petkevičius.

Taures, medalius ir dovanėles nugalėtojams įteikė VšĮ „Sporto ir turizmo centras“ direktorius Ervinas Kuncaitis, Pagėgių savivaldybės tarybos narys Remigijus Špečkauskas ir Savivaldybės mero pavaduotojas Sigitas Stonys.

Neįgaliųjų sporto renginys

Sporto renginyje, skirtame neįgaliems žmonėms, dalyvavo Pagėgių savivaldybės Neįgaliųjų draugijos atstovai. Draugijos pirmininkė L. Stašinskienė pasidžiaugė, kad žmonėmis su negalia svarbus kiekvienas susitikimas - pabūti kartu, bendrauti, užmiršti gyvenimo negandas. Sporto šventė, kurią organizavo Pagėgių seniūnijos sporto metodininkas P. Juodis, praėjo sklandžiai.

Dalyviai varžėsi smiginio rungtyje (1 vieta – R. Ambarcumian, 2 vieta – T. Urbonavičius, 3 vieta – L. Stašinskienė), šachmatų rungtyje (1 vieta – R. Ambarcumian, 2 vieta – T. Urbonavičius, 3 vieta – L. Jakutis), šaškių rungtyje  (1 vieta – A. Spanceris, 2 vieta – A. Bušniauskaitė, 3 vieta – R. Ambarcumian), taikliosios rankos rungtyje (1 vieta – B. Ežerskienė, 2 vieta – N. Rukienė, 3 vieta – R. Baranauskaitė).