Medaliai iš Prienų ir Alytaus

2017-03-19, „Šilokarčemos“ informacija
Pamariškių rinktinė sėkmingai pasirodžiusi Dzūkijos sostinėje Alytuje.
Prienuose ir Alytuje vykusiose vaikų dziudo turnyruose šilutiškiai pelnė 7 apdovanojimus.

Dėl Prienų mero taurės kovojo apie 300 jaunųjų dziudo mėgėjų iš Lietuvos, Latvijos, Rusijos. Šilutės dziudo klubui „Kumikata“ (treneris R. Lukošius) atstovavo 8 sportininkai. Geriausiai sekėsi Nojui Kungiui ir Uosiui Knapkiui, jie užėmė antrąsias vietas.

Kovo 4 dieną Alytaus dziudo klubo „Simba“ surengtame turnyre ant tatamių ėmėsi 9 šilutiškiai. Čempionų vardus iškovojo Nojus Kungys ir Mažvydas Žemaitaitis, antrąją vietą užėmė Emilis Kovyrcovas, finale nežymiai pralaimėjęs vilniečiui. Trečiąsias vietas užėmė Martynas Ražaitis ir Ignas Klimanskis. Per žingsnį nuo medalio liko Benas Kovyrcovas, užėmęs penktąją vietą.

Šilutės sporto mokyklos ir dziudo klubo „Kumikata“ imtynininkai – aktyvūs daugelio turnyrų dalyviai. Kelionės – visuomet rūpestis, visuomet išlaidos. Bet tai atsiperka, nes vaikams įdomu, dažnos varžybos padeda semtis patirties, kelti sportinį lygį, įgyjama naujų draugų. Vaikų tėveliai tai puikiai supranta ir nuolat talkina klubui organizuoti išvykas į varžybas ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje.