Jaunoji sportininkė iš Vilkyčių – tarptautinio turnyro čempionė

2017-03-23
Vilkyčių pagrindinės mokyklos aštuntokė Gintarė Paulauskaitė ant aukščiausios prizininkių pjedestalo pakylos.
Kuldigoje (Latvija) vykusiose jaunių ir jaunučių tarptautinėse lengvosios atletikos varžybose pirmąją vietą užėmė Vilkyčių pagrindinės mokyklos aštuntokė Gintarė Paulauskaitė, nustūmusi 3 kg rutulį 11,86 m. Šiemet - tai geriausias šalies jaunučių rezultatas ir jos asmeninis rekordas.

Tarptautinėse varžybose „Kuldigos taurė-2017” dalyvavo Latvijos, Lietuvos, Estijos, Rusijos jaunieji lengvaatlečiai. Lietuviai atvažiavo iš Kauno, Klaipėdos, Marijampolės, Telšių, Klaipėdos rajonų. Šilutės garbę gynė vienintelė atstovė G. Paulauskaitė, Vilkyčių pagrindinės mokyklos auklėtinė. Ją treniruoja kūno kultūros mokytojas B. Mulskis. Gintarė penkis kartus gerino savo asmeninį rekordą ir iškovojo jaunučių grupės čempionės vardą. Geriausiu bandymu ji 3 kg rutulį nustūmė 11,86 m. Pamariškė aplenkė itin pajėgią Latvijos bendraamžę. Iš viso lietuviai Kuldigoje pelnė 15 apdovanojimų už užimtas pirmąsias vietas.