Dziudo turnyrai Kaune ir Palangoje

2017-04-17
Šilutės dziudo klubo „Kumikata“ jauniausioji pamaina šauniai pasirodė vaikų turnyre Palangoje.
Šilutės sporto mokyklos dziudo grupės vyresni auklėtiniai (treneris Rimvydas Lukošius) sėkmingai pasirodė Kaune vykusiame Lietuvos U-23 čempionate, o vaikai parsivežė daug iškovotų medalių iš turnyro Palangoje.

Kaune tarp šilutiškių geriausiai ėmėsi Edvardas Sagalec (svorio kategorija iki 73 kg).Jis iškovojo trečiąją vietą. Kiti pasirodė kukliau. Septintas vietas užėmė Rokas Šadzevičius, Dominykas Šatkus, Justas Pauparis ir Ernestas Sagalec.

Vaikų turnyras Palangoje surengtas balandžio 2 -ąją. Šilutės dziudo klubas „Kumikata“ nuvežė visą mažylių gvardiją. Pamariškiai pelnė daug apdovanojimų. Čempionais tapo Benas ir Emilis Kovyrcovai, Nojus Kungys, Mantas Sungaila, antrąsia vietas užėmė Domas Plikšnys, Ignas Klimanskis, trečiąsia – Martynas Ražaitis, Dovydas Ignašius, Paulius Šapalas, Mantas Kaveckas, Gabrielius Alseika, Rimgaudas Augylius ir Titas Ercius.

Dziudo turnyras Kauno rajone, Lapėse

Balandžio 8 d. Kauno rajone, Lapėse vyko vaikų tarptautinis dziudo turnyras Kauno mero taurei laimėti. Susirinko gausus būrys dalyvių. Šilutiškiai pasirodė puikiai. Šilutės dziudo klubą atstovavo 8 sportininkai. Geriausiai sekėsi Ignui Klimanskiui, savo svorio kategorijoje iškovojusiam čempiono no vardą. Emilis Kovyrcovas ir Nojus kungys liko antri. Trečiąsias vietas iškovojo Mantas Šapalas ir Mantas Sungaila. Iš viso dalyvavo virš 200 sportininkų iš Latvijos ir Lietuvos miestų.