Savaitgalio dziudo rezultatai

2015-01-13, „Šilokarčemos" informacija
Jaunieji Šilutės SM dziudo atstovai.
Sausio 10 dieną Kaune organizuotas tarptautinis dziudo turnyras „Sausio 13-osios aukoms atminti“. Į turnyrą susirinko sportininkai iš Lenkijos ir Lietuvos miestų.

Šilutės sporto mokyklą atstovavo šeši sportininkai. Geriausiai sekėsi Ernestui Sagalec, kuris svorio kategorijoje iki 55 kg iškovojo čempiono vardą. Svorio kategorijoje iki 60 kg trečią vietą iškovojo Rokas Radzevičius. Dominykas Šatkus svorio kategorijoje iki 66 kg finale nusileido Lenkijos sportininkui ir liko antras. Kiti trys po pralaimėtų pirmų kovų iš turnyro pasitraukė.

Sausio 11 dieną Latvijoje vyko atviras U-18 dziudo čempionatas. Jame dalyvavo Edvardas Sagalec, svorio kategorija iki 60 kg, kuris tik finale nusileido Liepojos sportininkui ir užėmė antrą vietą.