Startas prognozėms ir lažyboms duotas

2020-02-12
Šilutės rajono pernykščių krepšinio pirmenybių čempionai SM-1 rinktinė su treneriu P. Joniku nusiteikusi pakartoti kelią į triumfą jau sutiko ir pirmą „akmenėlį“ – stiprią „Šilutės vandenų“ ekipą. Kova dėl lyderio vaidmens tik prasidėjo.
Pamario krašto oranžinio kamuolio aistruoliai pradėjo lažintis, kuri komanda laimės 2020-ųjų Šilutės rajono krepšinio pirmenybes. Dalyvauja 9 ekipos. Startas duotas sausio 27 dieną. Pirmose rungtynėse pernykščiai sidabriniai prizininkai „Šilutės vandenys“ įveikė nuolatinę dalyvę, ambicingąją „Draugystę“ – 113:89.

Komandos dalyvės: Šilutės sporto mokyklos pirmoji rinktinė (SM-1, treneris P. Jonikas), „Šilutės vandenys“ (vadovas V.Urbonas), „Fen Team“ (V. Miliauskas), „Draugystė“ (G. Mirauskas), „Kablys“ (A. Ražinskas), „Vilkyčiai“ (G. Gailius), „Rusnė“ (M. Kėrys), „Gluosniai“ (K. Matuiza), SM-2 (trenerė L. Stančiauskienė). Varžybų vyr. teisėjas - VšĮ „Šilutės sportas“ direktorius D. Gricevičius, sekretorė - L. Stančiauskienė. Rungtynės vyksta krepšinio salėje (Gluosnių g.13 B) ir Vydūno gimnazijos sporto salėje. Pirmajame rate komandos sužais po 8 rungtynes. 9-ą vietą užėmusi komanda iškris, likęs aštuntukas skils į pirmąjį ir antrąjį ketvertus pagal užimtas vietas. Pirmasis ketvertas tęs kovas dėl rajono čempionų titulų bei didžiosios taurės, antrojo ketverto ekipos sieks laimėti mažąją taurę. Kiekviena ketvertukų dalyvė iš viso sužais po 14 rungtynių. Pirmenybių naujovė: sukurtas internetinis puslapis leis fanams sekti jų eigą.

Pernai čempionų titulus iškovojo SM-1 rinktinė. Finalinėse rungtynėse balandžio 13 dieną prestižinėje Vydūno gimnazijos sporto salėje moksleiviai nugalėjo „Šilutės vandenis“ - 100:85. Trečią vietą užėmė „Fen Team“ ekipa, įveikusi „Draugystę“. Mažoji taurė teko „Kabliui“, šventusiam pergalę prieš „Vilkyčius“ - 87:78. Kaip bus šiemet? Aišku, prieš startą visos komandos rezga vienokius ar kitokius planus. Kurie iš jų bus įgyvendinti, kurie liks tik svajonių sapnais, paaiškės pirmenybėms finišavus, nors prognozių netrūksta. Stipri SM-1 rinktinė, iš prizininkų gretų neketina trauktis „Šilutės vandenys“, „Fen Team“, į jais taikysis prasmukti „Draugystė“, „Kablys“, galima laukti staigmenų iš rusniškių. Kol kas niekas nenurašytas. Sausio 28 dieną SM-1 sutriuškino „Gluosnius“ - 102:46, sausio 29 dieną „Fen Team“ nugalėjo „Vilkyčius“ – 81:69, sausio 30 dieną „Rusnė“ įveikė SM-2 - 83:71, sausio 31 dieną „Kablys“ nokautavo „Draugystę“ – 107:85, vasario 1 dieną „Vilkyčiai“ neatsilaikė prieš „Gluosnius“ - 65:78, o „Fen Team“ parbloškė SM-2 vaikinukus - 113:77, vasario 3 dieną „Kablys“ smogė „Rusnei“ - 99:80. Kol kas rezultatyviausios rungtynės žaistos vasario 4 dieną: „Šilutės vandenys“ trinktelėjo sporto mokyklos pažibai SM-1 – 127:120. „Vandenius“ priekin vedė KK „Šilutė“ treneris K. Mačijauskas ir D. Pūkis. Jie buvo nesulaikomi. Moksleiviams negalėjo padėti dėl traumų jų lyderiai broliai T. ir D. Rimkai. Vasario 5 dieną „Fen Team“ nugalėjo „Gluosnius“ – 76:58.Tokia pradžia. Bet dar bus visko.

Jonas2020-02-25
Vel labai prastos pirmenybes jokio organizavimo baisu... Nebebus kaip anksciau Komentaras patinka Komentaras nepatinka