Paryčiais ugniagesiai Šilutės r. kilo į kovą su dideliu gaisru: iššūkiu tapo ir negailestingas vėjas

2020-03-13

Naktį iš ketvirtadienio į penktadienį gausios ugniagesių pajėgos stojo į kovą su liepsnomis ir dideliu vėju Šilutės rajone esančiame Gorainių kaime.

Užsidegus 4 ūkiniams pastatams su priestatais prireikė net 9 cisternų. Darbą ypač apsunkino per naktį Lietuvą siaubęs didžiulis vėjas – ugniagesiams teko ne tik gesinti pastatus, bet ir apsaugoti netoliese esančius gyvenamuosius namus. Kaip lrytas.lt portalą informavo Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento Situacijų koordinavimo skyrius, penktadienį 7 val. 20 min. gaisras dar buvo gesinamas.
 
„Dega pagrindiniai 4 ūkinių sodybų pastatai. Tarp jų – apie 10 metrų tarpai. Dar yra priblokuota priestatų, tai – malkinės, garažai. Vyksta ir gyvenamųjų namų apsauga. Nė vienas nesudegė, gal kažkiek termiškai paveikti, bet niekas nesudegė“, – lrytas.lt sakė budėtojas. Per gaisrą žmonės nenukentėjo. Kaip pavyko sužinoti lrytas.lt, pagalbos šauksmas pasiekė Šilalės, Tauragės, Gargždų, Klaipėdos ugniagesius. Pirmieji atvykę ugniagesiai išvydo garaže degantį automobilį, nuo kurio liepsnos persimetė ir į kitus pastatus. Nėra aišku, ar gaisro kilimas susijęs su Lietuvą nusiaubusia audra.

lrytas.lt

Straipsnio komentarai

Loreta Dough2020-04-10
Kokią problemą jūs išgyvenate gyvenime ir jums reikia greito sprendimo, aš jums pasiūlysiu susisiekti su dr. Ajayi. Jis yra savo dievų palaimintas rašytojas, kad padėtų žmonėms susidurti su įvairiomis gyvenimo problemomis. Aš tai dalinuosi kaip savo naudos gavėjas. didžiulė galia, nes jis padėjo man susigrąžinti savo vyrą, kai jis paliko mane ir vaikus, kad būtų su kita moterimi, kuri jį pakerėjo, kad liktų su ja, aš tikrai džiaugiuosi, kad mano vyras grįžo namo, kaip ir gyvens meilėje ir ramybėje . Kreipkitės į puikų rašybos žinovą šiandien ir daugiau neverksite, nes jis turi rasti jūsų problemos sprendimą. kontaktai „Viber“ ar „WhatsApp“: +2347084887094 arba el. paštas: drajayi1990@gmail.com Komentaras patinka Komentaras nepatinka
.. Dvitaski2020-03-26
Esi konkretus mulkis. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
.. @ Flamingo2020-03-13
nu taip kaip surėdytas cžv gestapas debilų debiliški komentarai yra kažkas panašaus į kitas ostapininkystes pvz skenduolis nesiskaito kad skenda kol nepradeda gelbėtis. Nu kaip žuvis nesiskaito kad pagauta kol tinklas yra neištrauktas. Tokia mirties bausmės logika: žuvis bandė vogti tinklą, kurį kažkoks žuvėjas buvo pasidėjęs toje vietoje kad pamirkyti.
Tad su bet kokiais debilizmais pvz gaisrais ar samogonais reikalinga paimti ir pažiūrėti pro tą hierarchijos prizmę kurią jie yra įdiegę. Nu jeigu sugaunamas kažkoks knygnešys kuris vietoj knygų nešioja cigaretes, ramybinio poilsio pypkes ar velnio lašus tai reikalinga žiūrėti į atsakingus asmenis kurie prižiūri šitą gyvulių fermos teritorijos lopinėlį ar dievų miško gardą: buožiūnus, buožgalvaičius, išrinktuosius buožetatus į seimą ar tarybas, bendruomenės pareigūnus, bendruomenės slaugytojus, daugiabučio namo pirmininką, tt. Ir čia kalba eina ne apie tvarkos ir teisingumo diegimą raškant žiedus, bet supuvusių obuolių neragavimą, kurie vis kažkodėl kabo ant tos obels. Tai nėra uždrausti vaisiai. Tai ne vaisiai. Puvenos. Mėšlas. Balastas. Trašos.
Komentaras patinka Komentaras nepatinka
To 2020 03 132020-03-13
Esi konkretus mulkis Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Flamingo2020-03-13
Kas cia per debiliskas komentaras isvis kas per debilas rase Komentaras patinka Komentaras nepatinka
..2020-03-13
gal ne nelaimė. gal suvaidinta nelaimė. nežinosi su tais šnipais ir šnipiškėmis. matai gorainiai jau papuola į tą keistą teritoriją kur pastoviai į kažkokius tinklus susižvejoja velnio lašų gabentojai ir laikytojai, bet kažkaip nepapuola patys brogos martinių maišytojai, lašintojai ir varvintojai. Matyt labai sukti, nebijo jokių kratų. Gal čia ne gaisras, bet technologinių procesų saugumo reikalavimo nesilaikymas? Aš prisimenu ten tose vietose seniau grybaudamas buvau irgi miške atokioje vietoje užėjęs jau apleistą naminės degtinės varymo fabrikėlį. Nu tiek ten ir tereikia. Bačkos ir šaltinėlis. Grynai ant sienos šilutės - šilalės.
kas liečia samagonininkus tai čia irgi negalima žiūrėti į juos kaip į bandymą pasipelnyti. Labiau kaip į partizanus, stribus, knygnešius, tt. Bet čia sudėtinga nes kalba eina apie ugninį vandenį kuris pats savaime nėra ginklas. Nu kad kulką iššauti reikalinga šautuvas, reikalinga akis kad nusitaikyti, reikalinga pirštas paspausti gaiduką, tt
Komentaras patinka Komentaras nepatinka
o dieve2020-03-13
siaubas kokia nelaime Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?