Lietuvoje mirė pirmasis koronavirusu užsikrėtęs žmogus

2020-03-21

Sveikatos apsaugos ministerija (SAM) praneša, kad Lietuvoje patvirtintas pirmasis mirties nuo koronaviruso (COVID-19) atvejis. Asmuo penktadienį pristatytas į Ukmergės ligoninės skubios pagalbos skyrių, kur netrukus mirė. Diagnozė patvirtinta po paciento mirties. Mirusysis priklausė rizikos grupei.

Sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga reiškia užuojautą šeimai, artimiesiems.

„Su liūdesiu pranešu, kad nuo naujojo koronaviruso Lietuvoje mirė pirmasis žmogus. Reiškiame nuoširdžią užuojautą šeimai, artimiesiems“, - sako A. Veryga.

Šalyje paskelbus dviejų savaičių karantiną žmonės raginami maksimaliai vengti žmonių susibūrimų, esant galimybei dirbti iš namų, bendraujant gyvai išlaikyti atstumą vienas nuo kito, skirti ypatingą dėmesį rankų, paviršių higienai bei kita. Pajutus ligos simptomus kreiptis medikų pagalbos telefonu, nevykti patiems į gydymo įstaigas.

Karantino režimo trukmė – nuo kovo 16 d. 00 val. iki kovo 30 d. 24 val.

Informuojame, kad ryte, 10.00 val., prie Vyriausybės pastato (ant tiltelio) vyks trumpoji spaudos konferencija (brifingas). Jos metu bus pristatyta naujausia informacija.


Straipsnio komentarai

Palanga2020-03-21
Tai moteriske turbut ir savu ligu turejo ,iveskit komendanto valanda siandena klaipeda judejo kaip niekad tai koks cia karantinas Komentaras patinka Komentaras nepatinka
.. @ klausyk, tu2020-03-21
negi nesupranti iš kur čia smalkių vėjas pučia. taip anglių karalystės ir sugalvota anglies mono, homo ir dioksidininkystės ty tai yra dvigubokryžiuoninkystės.
https://en.wikipedia.org/wiki/Double-Cross_System
Jugi čia atseit ir atomazga kur visos tos sąmokslo teorijos apie vienybės žydėjimą kuriam negali atsispirti visas pasaulis. Atseit lietuvoje ir slypi visos tos blogų daktarų ir daktaro blogio grupuotės šaknys. Čia lietuva užpuolė ir išengė visą pasaulį kad atkurti lietuvos didžiają kunigaikštystę.
Komentaras patinka Komentaras nepatinka
klausyk, tu2020-03-21
ir be tavo perspausdintos info, nuo informacijos pertekliaus bloga. Gal geriau apie žydus rašyk, tie sako neserga, nes česnako daug valgo..... Komentaras patinka Komentaras nepatinka
..2020-03-21
kad mirė tai nereiškia kad nuo korona viruso, net jeigu ir kažkaip stebuklingai jam tą virusą "diagnozavo". gal tas žmogus mirė nes iškrito iš apžvalgos bokštelio, gal partrenkė autobusas kuris važiavo 90km/h greičiu, tt.. Negalima tikėti nei vienu žodžių iš daktarų grupuotės. Atsirado matai rūpintojėliai, prisistatė krematoriumų ir dabar rūpinsis kolumbariumų ir kryžių kalnų vystymų. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Kaip sekasi laikytis karantino reikalavimų?