Informacija dėl judėjimo ribojimų pratęsimo

2021-01-08, taurage.policija.lrv.lt

Nuo 2021 m. sausio 6 d. iki sausio 31 d. judėjimo kontrolė bus vykdoma mobiliuoju principu.

Sausio mėnesį daugiau pareigūnų pajėgų bus skiriama savaitgaliais, mažiau – darbo dienomis.

Tauragės apskrityje policijos pareigūnai asmenų judėjimo kontrolę vykdys mobiliaisiais postais – vairuotojai gali būti stabdomi bet kur ir bet kada. Postų vietos bus nuolat keičiamos, atsižvelgiant į transporto priemonių eismo intensyvumą. Iš anksto apie mobilių postų vietas bei kontrolės laiką nebus skelbiama.

Primename, kad keliaudami su savimi turėkite dokumentus, pagrindžiančius keliavimo priežastį. Tokiu atveju Jūs palengvinsite darbą ne tik policijos pareigūnams, bet ir nesudarysite transporto priemonių spūsčių.

Įspėjame, kad tolerancijos ir įspėjimų bus mažiau, griežčiau vertinsime pažeidėjus ir taikysime atsakomybę. Bauda už karantino taisyklių pažeidimus gali siekti nuo pusės iki pusantro tūkstančio eurų.

Ačiū už Jūsų sąmoningumą.

Svarbiausią informaciją dėl judėjimo ribojimų ir atsakymus į klausimus galite rasti:

https://policija.lrv.lt/lt/naujienos/svarbi-informacija-del-judejimo-ribojimu-atsakymai-i-klausimus-nuolat-atnaujinama


Straipsnio komentarai

..2021-01-08
gali būti kad tai kažkoks brexit pereinamas laikotarpis, kur nukrenta žiedai ant pirštų besikarstančių ant kopėčių atremtų į savame krašte žydinčias tvoras. Yra vis tiek kažkoks "judesys", kur juda kažkas kam tas reikalinga. Ir čia viskas tokiose sistemose sujuda atvirkščiai. Kai kažkas aiškinama tai visada jau nugalėtojų istorija. Gal nebent kažkokie kataklizmai, potvyniai, uraganai, žemės drebėjimai, tt. Bet ir čia negalima atmesti kad va tie žiedų valdovai, korinio ryšio skambučių valdovai, durų skambučių valdovai, tt ir yra tokie galingi. Nu panašiai kaip tie makaronai apie sugiharą ir tuos leidimus judėjimui. Nu jeigu santuoka fiktyvi vadinasi ir skyrybos fiktyvios. Tikrose santuokose skyrybų nebūna. Vadinasi skyrybos teisiškai neturėtų būti reguliuojama, nes čia visada kalba eina apie kažkokias aferas, kur gaudoma kunigų nauda. Vadinasi ir brexit net kaip skyrybų idėja yra negaliojantis reiškinys. Na ir iš karto iškyla klausimas tai ką daryti vaikams, kurie atsiduria šito viso jovalo viduryje? Jiems atseit viskas įdomu ir jiems paruošta iš anksto parašyta istorija, kurią jie turi išmokti kad nekartotų. Jiems galima "klausti" tam kad jiems būtų "atsakyta" su makaronais. Nu ir yra didelis durnių laivas, kur pragyvenama iš durninimo ir rūpinimosi tais durniais. Jūs šitame konclageryje arba aklas kalinys arba išlaisvinančio darbo prižiūrėtojas. Aklas negali dirbti prižiūrėtoju. Tai ir ąsilui aišku. O kitokio darbo ir nėra. O ten visokios tarnybos, tarnavimai, pareigūnybės, pareigystės, tt. tai vis tiek ta pati priežiūra. Jeigu reikalinga kažką nudirbti tam yra mašinos, automatizavimo procesai, technologijos, tt. Jeigu kažkas dirbama rankose, tai arba reikalinga tų rankų užimtumui (ir čia iš karto daug variantų), arba tai kažkas visiškai kitaip negu atrodo, tt. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Ar karantino metu jaučiate nerimą?