Rugpjūčio mėnesio astrologinė prognozė dvylikai Zodiako ženklų 

2021-08-02

2021 metų rugpjūtis daugumai Zodiako ženklų prabėgs linksmai ir nerūpestingai – net ir tiems, kurie yra įpratę triūsti nenuleisdami rankų. Neverta paskutinį vasaros mėnesį planuoti kokių nors rimtų projektų, ypač susijusių su finansais. 

Nepatartina rugpjūčio mėnesį sudaryti ir pasirašyti ilgalaikių sutarčių, nes jos neduos pageidaujamo rezultato. 

Užtat skųstis asmeniniu gyvenimu  nebus pagrindo. Turintys šeimą galės pralesti puikias atostogas su vaikais, pabendrauti su draugais.

Rugpjūčio mėnesį patartina susirūpinti savo mityba ir nepiktnaudžiauti alkoholiniais gėrimais, kitaip neišvengsite virškinimo sistemos sutrikimų.

AVINAS (03 21–04 20)

Avinas rugpjūtį neturės nė minutės laisvo laiko. Darbe jį užgrius rūpesčiai, kurių vienam nepavyks įveikti, teks pasitelkti į pagalbą kolegas.

Vadovai liks patenkinti atliktu darbu ir kolektyvo sutelktumu, todėl nuspręs surengti savaitgalį bendrą išvyką  į gamtą.

Tokiuose renginiuose vienišas Avinas galės sutikti savo meilę. Šeimą turinčiam Avinui rugpjūtis taip pat bus kupinas siurprizų.

Jo antroji pusė nuspręs atgaivinti jausmus ir surengs romantišką pramogą. Jauna pora sužinos apie būsimą šeimos padidėjimą.

Paskutinį vasaros mėnesį Avinui derėtų susirūpinti savo mityba, tačiau reikia nepamiršti, jog griežtų dietų laikymasis galia labiau pakenkti organizmui už persivalgymus.

JAUTIS (04 21–05 20)

Rugpjūčio mėnesį sužlugs Jaučio atostogų planai, kuriuos jis kūrė ilgą laiką.  Ir dėl to bus kaltas darbas.  Jį užgrius tiek daug profesinių rūpesčių, kad nebus kada nė pagalvoti apie poilsį.

Neverta dėl to per daug nusiminti. Užtat nebus finansinių problemų, todėl po sunkių darbo dienų Jautis pagaliau galės sau leisti malonesnį, brangesnį ir įdomesnį poilsį per atostogas. Asmeniniame gyvenime taip pat kils tam tikrų problemų.

Ypač jos palies šeimą turinčius šio Zodiako ženklo atstovus. Antroji pusė labai nusimins dėl sužlugusių atostogų planų. 

Gali kilti šeimyninis konfliktas, tačiau Jaučio kantrybė ir santūrumas padės numaldyti nepasitenkinimą.

Vienišo Jaučio meilės fronte nubus jokių permainų, nors pasitaikys ryškių pažinčių su priešingos lyties atstovais ir flirto.

DVYNIAI (05 21–06 21)

Paskutinį vasaros mėnesį Dvyniai bus užsiėmę daugiausia asmeniniu gyvenimu – teks spręsti ir individualias, ir artimų žmonių problemas. 

Tiesa, darbas taip pat reikalaus dėmesio ir pastangų.  Sunkiausia bus tiems šio Zodiako ženklo atstovams, kurie užima vadovaujančias pareigas. Galimi ir finansiniai sunkumai, su kuriai padės susidoroti giminaičiai.

Meilės sferoje prasidės sudėtingas etapas. Įsimylėję ne iškart pajus, kad jų santykiai eina į pabaigą.

Tačiau jiems nerekomenduojama skubiai nutraukti ryšių. Mat likimas jiems paruošė netikėtą posūkį.

Dvyniams ateityje tektų gailėtis, jeigu dabar nutrauktų saitus su mylimu žmogumi. Šeimą turintys šio Zodiako ženklo atstovams patartina patiems imtis iniciatyvos, o ne tikėtis to iš savo antrosios pusės. 

Partnerio šaltumas bus susijęs su jo nuovargiu. Atstatyti santykius padės bendras poilsis.

VĖŽYS (06 22–07 22)

2021 metų rugpjūtis gali būti sėkmingas Vėžiui tik tuo atveju, jeigu jis nesiims vienu metu daugybės dabų ir nesistengs aprėpti neįmanomų dalykų. Šį mėnesį jam reikia susiimti ir nusiteikti rutinai darbe. 

Keista, bet kasdienybė šį kartą nesukels Vėžiui nepakeliamo nuobodulio. Veikiausiai priešingai, suteiks galimybę šiek tiek atsipalaiduoti ir plaukti pasroviui. Vėžiui reikia saugotis pavyduliavimo santykiuose.

Pavydas gali sukelti liūdnas pasekmes ir net nulemti laikiną išsiskyrimą su antrąja puse.

Susituokusių šio Zodiako ženklo atstovų laukia didelės permainos asmeniniame gyvenime. Jie gali sužinoti ir apie numatomus šeimos sudėties pokyčius.

Ši naujiena juos labai nustebins ir pradžiugins. Rugpjūčio mėnesį Vėžiui patartina ypatingą dėmesį skirti savo sveikatai – daugiau laiko praleisti gryname ore ir pasirūpinti sveika mityba.

LIŪTAS (07 23–08 23)

Rugpjūčio mėnesį Liūtas bus nusiteikęs pozityviai. Jis jaus, kad sėkmė jį lydi, nes  viskas, ką suplanuos, bus įvykdyta per trumpą laiką ir be titaniškų pastangų.

Dauguma Liūto ženklo atstovų nuspręs praleisti paskutinį vasaros mėnesį ramybės ir tingumo būsenoje.

Jiems rekomenduojama pasiduoti savo nuotaikai ir leisti sau dieną kitą pagulinėti ant sofos su knyga rankose ar padrybsoti pliaže, apie nieką negalvojant, tik mėgaujantis poilsiu.

Kad nesugadintų geros nuotaikos, Liūtui patartina vengti  bendravimo su nemaloniais žmonėmis ir pesimistais, ypač jeigu jie nevaidina svarbaus vaidmens šio Zodiako ženklo gyvenime.

O liūdinčius artimuosius geriau palaikyti ir padrąsinti, tačiau smarkiai įsijungti į jų problemas neverta.

Kitaip Liūtas gali pasijusti per giliai įgramzdintas į nemalonumus, kuriuos teks spręsti bendromis jėgomis.

MERGELĖ (08 24–09 23)

2021 metų rugpjūčio mėnesį Mergelė bus patenkinta ir savimi, ir savo gyvenimo aplinkybėmis, kurios susiklostys labai palankiai.

Nors dėl tikros sėkmės teks padėti nemažai pastangų. Darbe bus didelė barnio su vadovais tikimybė, tačiau neverta dėl to nervintis. Kolegų palaikymas ir aukštas šio Zodiako ženklo profesionalumas padės išvengti nemalonių pasekmių.

Rugpjūčio mėnesį Mergelė daug laiko praleis bendraudama su draugais gamtoje arba šventiniuose renginiuose.

Kad neišprovokuotų konfliktų su artimaisiais, nepatenkintais dėl jiems šio Zodiako ženklo neskiriamo dėmesio, reikia paaukoti jiems vieną ar du savaitgalius ir praleisti tą laiką su šeima.

Vieniša Mergelė gali tikėtis meilės nuotykių. Ir tik nuo jos pačios priklausys, kuo tie nuotykiai baigsis.

SVARSTYKLĖS (09 24–10 23)

Geros naujienos, įdomūs susitikimai, puiki nuotaika ir daug kitų malonių įvykių laukia Svarstyklių paskutinį 2021 metų vasaros mėnesį.

Profesiniu atžvilgiu šis mėnuo prabėgs gana ramiai, jeigu Svarstyklės pačios neužsivers ant savo pečių svetimų įsipareigojimų. Rugpjūčio mėnesį Svarstyklės gali gauti naudingą pasiūlymą iš seno draugo. 

Patartina sutikti, nes pasiūlymas bus ne tik labai perspektyvus finansiniu atžvilgiu, bet ir suteiks galimybę išbandyti save kitoje srityje.

Asmeniniame gyvenime didelių permainų nenumatoma. Šeimą turinčios Svarstyklės visą savo laisvą laiką skirs vaikams. 

O santuokos saitais nesusaistyti šio Zodiako ženklo atstovai turės šansą susipažinti su simpatiška būtybe, su kuria pradės romantiškus santykius.

SKORPIONAS (10 24–11 22)

2021 metų rugpjūtis Skorpionui bus kupinas įvykių ir susitikimų, tiek dalykinių, tiek ir draugiškų.  Jis gali gauti viliojantį pasiūlymą pradėti bendrą biznį iš mažai pažįstamo asmens.

Nepatartina sutikti,  nes bus per didelė rizika likti apgautam ir būti įtrauktam į pavojingas avantiūras.

Paskutinį vasaros mėnesį Skorpionas galės visai netikėtomis aplinkybėmis  sutikti savo seną draugą, kuris įneš nemažai chaoso į santykinai ramų ir tvarkingą jo gyvenimą.

Šeimą turintiems šio Zodiako ženklo atstovams toks įvykis gali tapti aršių barnių su antrąja puse priežastimi, užtat nepriklausomi vienišiai vėl pajus ankstesnį azartą, kurio jiems taip trūko pastaruoju  metu.

Skorpionui labai svarbu saugoti savo sveikatą, nepiktnaudžiauti alkoholiniais gėrimais ir laikytis reguliaraus dienos režimo.

ŠAULYS (11 23–12 21)

Rugpjūčio mėnesį šis Zodiako ženklas pagaliau galės liautis galvoti apie darbą ir draugų bei giminių problemas.

Jis sugebės skirti laiko sau ir savo mylimam žmogui. Paskutinį 2021 metų vasaros mėnesį Šaulys leis sau pailsėti. Per atostogas jis susipažins su įdomiais žmonėmis. Kai kurie iš jų pasirodys esą jo bendraminčiai.

Galbūt grįžę prie darbų jie pasiryš pradėti bendrą verslą. Vasaros pabaigoje šio Zodiako ženklo atstovai tiesiog maudysi priešingos lyties dėmesio ir meilės spinduliuose.  Jų laukia flirtas, meilės avantiūros ir aistringi santykiai, kurie gali prasidėti ir darbe, ir išvykoje.

Teks netgi griebtis apgaulės, kad nieko neįskaudintų ir visiems galėtų įtikti. Nepaisant įdomumo, Šauliui nepatartina visa galva pasinerti į tokį audringą gyvenimą.

Svarbu laiku sustoti, kitaip jis neišvengs emocinio išsekimo ir kitokių nemalonių pasekmių.

OŽIARAGIS (12 22–01 20)

2021 metų rugpjūtį, kai dauguma žmonių atostogaus, Ožiaragis mąstys ne apie poilsį, o apie savo veiklos sferą. 

Jis net nuspręs pabandyti pakeisti darbą arba įsisavinti naują profesiją. Tokius jo siekius lydės sėkmė.

Atpildas ir permainos bus neišvengiami, todėl Ožiaragiui neteks gailėtis dėl savo pastangų – jis gaus geras stabilias pajamas. Troškimas tobulėti profesinėje srityje nelabai teigiamai atsilieps jo santykiams su draugais ir artimaisiais.

Dėl to Ožiaragis susilauks nemažai priekaištų. Jis bus kaltinamas abejingumu, nedraugiškumu ir nenoru leistis į kompromisus. Kad išvengtų rimtų barių, Ožiaragiui reikia pademonstruoti ištvermę ir kantrybę.

Jeigu jis išliks santūrus, labai greitai santykiai su jam brangiais žmonėmis vėl taps normalūs.

VANDENIS (01 21–02 19)

Rugpjūčio mėnesį Vandenis  pasijus tikro medžiotojo kailyje. Jis dės nemažai pastangų, kad uždirbtų kuo daugiau, tiesa, ne visada sąžiningu keliu.  Dėl to jis gali patekti į sudėtingą situaciją, iš kurios išsikapstyti jam padės artimi žmonės.

Asmeniniame gyvenime taip pat  kils tam tikrų sunkumų, tačiau Vandenis su jais lengvai susidoros.

Šeimą turintys šio Zodiako ženklo atstovai išspręs seną  konfliktą savo antrąja puse ir į jų santykius vėl sugrįš romantika ir santarvė. O vienišiams rugpjūtis bus idealus mėnuo naujam meilės romanui pradėti, todėl jie būtinai turi pasinaudoti pasitaikiusiu šansu.

Lengvas flirtas galės nesunkiai peraugti į šiltus, rimtus santykius. Tiems, kurie nusprendė išsiskirti su savo partneriu vasaros pabaiga bus visai netinkamas metas tokiam žingsniui.

Jie dėl to labai smarkiai kentės ir ilgai negalės atsigauti.

ŽUVYS (02 20–03 20)

Rugpjūčio mėnesį Žuvims, kurios nesugebėjo išeiti atostogų, bus sunkus metas. Jos bus užverstos darbais.

Viršininkas blaškysis ir kels balsą, kolegos nervinsis. Ir tik Žuvys sugebės į visą tą sumaištį reaguoti ramiai, nes jos šiam mėnesiui turėjo kitų planų.  Jos nuspręs, nepaisant visko, vasaros pabaigoje pasidaryti sau pertrauką ir pailsėti.

Ir tai bus teisingas sprendimas, nes tada, kai jos sugrįš iš savo poilsio, aistros darbe jau bus nurimusios, Žuvys ramiai susidoros su savo užduotimis ir net galės susilaukti padėkos bei paskatinimo už tai.

Paskutinis vasaros mėnuo pradžiugins Žuvis romantiškais momentais. Jos sulauks iš priešingos lyties atstovų daug malonių komplimentų, kurie glostys jų širdį.  Gali būti, kad jos net sužinos apie savo slaptą gerbėją, kuris ilgai slėpė savo jausmus.

Šeimą turintys šio Zodiako ženklo atstovai rugpjūčio mėnesį daug laiko praleis su savo antrąja puse. 

Romantiški vakarai sustiprins jų santykius, ir jie nutars leistis kartu į tolimą kelionę arba ims svarstyti naujo būsto įsigijimo ar šeimos padidėjimo galimybę.

Alfa.lt


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar dalį sumokėto gyventojų pajamų mokesčio skiriate paramai?