Kaip išrinkti tinkamą dovaną moteriai? 

2021-09-29, Pranešimas spaudai

Moterys yra tarsi gyvenimo gėlės. Jos padaro mūsų gyvenimus spalvingesniais, gražesniais ir daug lengvesniais. Joms esame dėkingi už meilę, šilumą ir besąlygišką rūpestį. Dažnu atveju, dėkingumą išreiškiame ne tik gražiais žodžiais ir dėmesiu, bet ir dovanomis. Artėjant svarbioms progoms, brangios moters gimtadieniui, Kalėdoms ar kitai, labai svarbiai progai, verčiamės per galvą ieškodami geriausios ir tinkamiausios dovanos, kuri ją nudžiugins ir nustebins. Tačiau, išrinkti tinkamą, gerą dovaną moteriai nėra taip lengva kaip gali atrodyti. Šiame straipsnyje pateiksime kelis naudingus patarimus, kaip išrinkti tinkamą dovaną moteriai. 

Moterys vertina meilę ir dėmesį labiau nei pačią dovaną

Moterims labai svarbus dėmesys ir šiluma, kurią jos gauna kartu su dovana. Pati dovana, dažnu atveju, nėra tokia reikšminga ir svarbi. Tad, labai svarbu, kad rinkdami dovaną sau brangiai moteriai, nepirktumėte jos atmestinai. Viską darykite apgalvotai, atsižvelgdami į daugelį kriterijų, pavyzdžiui, jos pomėgius. Moterys mėgsta staigmenas, o padovanodami joms ką nors apgalvoto ir su gilia mintimi, leisite jai pasijusti mylimai ir vertinamai. Tokiu būdu, ji jaus, kad ji jums rūpi. Žinoma, šilumos ir dėmesio nepamirškite suteikti ir gėlėmis, kurios gali tapti puikiu dovanos priedu. 

Rinkitės praktiškas, bet apgalvotas dovanas 

Nesvarbu, ar ieškote dovanos savo žmonai, mamai ar sesei - visos moterys, iš esmės, yra gana panašios. Jos mėgsta praktiškas dovanas, kurios tuo pat metu turi būti ir gana unikalios. Dažnu atveju, moterys yra linkusios pasirūpinti savimi ir būtiniausiais daiktais pačios, tačiau, tik retais atvejais palepina save kažkuo išskirtiniu. Dėl šios priežasties, naudinga apgalvotai pasirinkti dovaną, kuri būtų ne tik praktiška, bet ir nustebintų. Tačiau, ir vėl reikėtų pabrėžti, kad dovana turi būti apgalvota. Pavyzdžiui, yra didelis skirtumas tarp prabangios, jos išsvajotos rankinės bei veido kremo, padedančio kovoti su odos senėjimu. Vyrams, abi šios prekės gali atrodyti praktiškos, tačiau, moterys į tai žvelgia kitu kampu. Rankinė bus praktiška ir tikrai panaudojama, žinoma, jei puikiai pasirinksite jos stilių. Tuo tarpu, veido kremą nuo odos senėjimo, moteris gali priimti kaip įžeidimą ar siekį jai perduoti vienokią ar kitokią žinutę, kadangi, ji automatiškai susidarys nuomonę, kad ji atrodo sena. Tai dažna klaida, kurios reikėtų vengti. 

Dovaną rinkite atsižvelgdami į jos pomėgius bei aistras

Moterys yra veiklios, todėl, geriausia dovana gali tapti ta, kuri siejasi su jos turimu hobiu ar aistra. Išrinkdami dovaną tokiu būdu, lesite jai jaustis išgirstai ir suprastai, kadangi, ji bus išrinkta atsižvelgiant į jos poreikius. Jei jūsų brangi moteris mėgsta sportą, puikia dovana gali tapti nauja sportavimo įranga ar išmanusis laikrodis. Mėgstančiai megzti mamai patiks naujas virbalų komplektas ar kokybiški siūlai. Tuo tarpu, dekoracijoms, interjero detalėms aistrą turinčiai damai gali patikti interjero dovanos, pavyzdžiui, medinės dovanos, kurios yra ne tik praktiškos, bet ir gali stilingai papuošti namus. Tai įvairios medinės papuošalų dėžutės ar serviravimo padėklai, kuriuos negana to, galite ir suasmeninti, išgraviruodami jautrią žinutę ar moters inicialus. Tokiu būdu išrinkdami dovaną, galėsite būti garantuoti, kad dovana ne tik patiks jos gavėjai, bet ir bus praktiškai panaudojama. 

Mąstykite originaliai 

Originalumas yra labai svarbus, ypač moterims. Dėl šios priežasties, dovanos moterims neturėtų būti “nuvalkiotos” ar tokios, kurias ir taip gauna visos kitos damos. Geriausias būdas padovanoti tokią dovaną - mąstyti originaliai. Tačiau, originalumas nereiškia, kad jūsų dovana privalo būti viena vienintelė visame pasaulyje. Puiki, originali dovana gali būti ir praktiška dovana, tačiau, ją reikėtų pateikti originaliai ar šiek tiek suasmeninti. Pavyzdžiui, galite padovanoti moteriai gražią apyrankę, tačiau, originalumo jai suteikti galite išgraviruodami jautrią žinutę, inicialus ar svarbią datą. Lygiai taip pat, originalia dovana gali tapti ir personalizuoti marškinėliai ar chalatai, kurie bus skirti tik jai. Tokiu būdu, moteris jausis ypatingai. Tiesa, naudinga dovanoti ne tik originalias dovanas, bet ir originaliai jas supakuoti bei įteikti. Norėdami sau brangią damą išskirtinai nustebinti nesirinkite tradicinių dovanų maišelių - dovanas moterims pakuokite į išskirtines dėžutes, raskite būdų kaip jas išskirtinai įteikti. Moteris liks ne tik nustebinta, bet ir sužavėta.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Kiek per mėnesį išleidžiate degalams?