Šilutės TAU tęsia veiklą

2021-10-09, Aldona Sapronaitienė
Džiaugtasi puikiu koncertu. Autorės nuotr.
Džiaugtasi puikiu koncertu. Autorės nuotr.

Spalio 1-ąją Šilutės TA universiteto bendruomenė pradėjo jau ketvirtąjį sezoną. Susirinko gausus būrys klausytojų, kurie džiaugėsi atradę galimybę kokybiškai, aktyviai gyventi, atrasti bendraminčių ir naujų draugų, dalintis patirtimi, keliauti. 

TAU veikla neapsiriboja vien paskaitomis. Aktyviai laiką leidžia literatų sambūris ,,Vėdrynas“, vadovaujamas Irenos Arlauskienės, kuria, rašo eiles, leidžia knygas, kurias pristato ne tik Šilutėje, bet  kaimyniniuose miesteliuose. Repetuoja ir dalyvauja įvairiuose konkursuose, iš kurių grįžta su įvairiausiais apdovanojimais Europos šokių grupė ,,Aukštumala“ (vadovė Alina Urbonienė). Nuo pat pirmųjų metų susikūręs vokalinis ansambis (vadovė Loreta Mieliulytė) puikiai tęsia savo veiklą.

O kur dar dailininkai, užsienio kalbų mylėtojai, kraštotyrininkai. Mėgstamų užsiėmimų gali atrasti kiekvienas.

Rektorius Pranas Avižinis papasakojo apie pirmojo pusmečio paskaitų ciklą, prorektorė Daiva Būdvytienė pristatė fakultetų dekanes ir prodekanes.

Po savivaldybės atstovių sveikinimų pasiklausėme eilėraščių, pasidžiaugėme puikiu koncertu.

Viktorijos laikų poetas Robertas Brauningas yra pasakęs: „Senkime kartu! Geriausia dar priešaky!“


Straipsnio komentarai

Puikus užsiėmimas2022-01-05
Šaunu, kad senjorai yra pavyzdys jaunajai kartai kaip reikia leisti laisvalaikį, tobulėti siela ir kūnu, metai ne riba.... Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Vaikų darzelis2021-10-10
miesto senbezdoms užimti. Turi laiko, lai lapus grėbia. Visuomenei naudinga ir lašinius numes. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Ar gerai atidirbo Seimas šią pavasario sesiją?