Šilutiškis mirė geležinkelio lokomotyve, o švėkšniškis susmuko gatvėje

2022-02-13, „Šilokarčemos“ informacija
Švėkšnoje vyrą mirtis ištiko gatvėje. R. Kazlauskės nuotr.
Švėkšnoje vyrą mirtis ištiko gatvėje. R. Kazlauskės nuotr.

Mašinistas Klaipėdoje staiga mirė šilumvežio kabinoje, o Švėkšnoje vyrą staigi mirtis ištiko einantį gatve.

Klaipėdos policija aiškinasi aplinkybes, kuriomis šilumvežio kabinoje staiga mirė mašinistas.
Klaipėdos apskrities VPK praneša, kad vyro (gim. 1975 m.) kūnas vasario 7 d. aptiktas apie 11 val. 19 min. Vyras, gyvenantis Šilutėje, dirbo geležinkelio lokomotyvo mašinistu. Jo gyvybė pastarojo kabinoje ir užgeso.
Jokių gyvybės ženklų nerodantis vyriškis rastas pietinėje Klaipėdos dalyje, Perkėlos g., lokomotyvo kabinoje po to, kai jo pasigedo kolegos. Pastarieji sunerimo, kai vagonus tampęs lokomotyvas po vieno manevro netikėtai sustojo ir daugiau nepajudėjo iš vietos. Jie sukniubusį mašinistą ir aptiko.

Į nelaimės vietą atskubėję greitosios pagalbos medikai jam padėti nebegalėjo. Apie 11.19 val. konstatuota biologinė mirtis.

Per pirminę apžiūrą smurto žymių ant kūno nerasta. Nusikaltimo versija kol kas atmesta. Pirminiais duomenimis, vyriškis staiga mirė dėl sveikatos sutrikimo – netikėtai sušlubavus širdžiai.

Klaipėdos policija pradėjo ikiteisminį tyrimą mirties priežasčiai nustatyti. Tai paaiškės po teismo medicininės ekspertizės išvadų.

Kitas vyras mirė Švėkšnoje. Jis sukniubo eidamas gatve vasario 8 d., apie 9 val. 10 min.

Policija pranešė, kad šis vyras buvo gimęs 1961 m.

Nelaimę matę vietos gyventojas Vytautas. „Arvydą gerai pažinojau. Iškviečiau jo brolį, kuris gyvena Tauragėje. Vaizdas nemielas. Grįžo jis iš naktinės pamainos“, - viešoje erdvėje teigė vietos gyventojas.

Dėl šios mirties taip pat pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.

 


Straipsnio komentarai

Šilutės budelių irštva...2022-03-16
Trumpai aprašysiu, ką neseniai teko mums patirti su šita, ale ligonine. Artimas šeimos asmuo gulėje 3 savaites šioje įstaigoje. Buvo pritvirtas visą laiką prie lovos. Jokios gimnastikos, jokio judėjimo jau nekalbant apie išvežimą į gryną lauką, nebuvo suteikta. Buvo pumpuojamas daugybe įvairiausių vaistų, nuo kurių sveika ir stipri širdis plyšo. Žmogus mirė. Visas kūnas buvo nusėtas mėlynėmis - nugara, pilvas, pečiai, rankos buvo nusėtos didelėmis mėlynėmis - žmogus buvo daužomas ir mušamas ligoninėje, nors buvo pritvirtintas su diržais prie lovos. Galvažudžių iršta, kitaip šios įstaigos negaliu pavadinti. Šią istoriją dar išgirs visa respublika, nes po gedulo imsiuos visų įmanomų priemonių, kad jie gautų užsidirbtą atlygį. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
šilutiškė2022-02-25
Mirties priežastis visiems aiški ,tik medikai konstatuoja pasekmes ,bet ne priežastis . Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Kiek per mėnesį išleidžiate degalams?