Atnaujintos paslaugų teikimo vietos Šilutės ligoninėje

2022-11-18, Šilutės ligoninės administracijos informacija
Šilutės ligoninė siekia, kad pacientai gydymo įstaigoje jaustųsi kuo geriau.
Šilutės ligoninė siekia, kad pacientai gydymo įstaigoje jaustųsi kuo geriau.

Siekiant gerinti teikiamų asmens sveikatos priežiūros paslaugų kokybę, VšĮ Šilutės ligoninės Fizinės medicinos ir reabilitacijos skyriuje įrengta patogesnė procedūrų laukimo vieta, o prie endoskopijų kabineto – nauja palata pacientų stebėjimui po endoskopinių procedūrų su anestezija.

Ambulatorinių ir stacionarinių paslaugų teikimo vieta neabejotinai turi didelę įtaką pacientų pasitenkinimui suteikiamomis paslaugomis. VšĮ Šilutės ligoninė siekia, kad pacientai gydymo įstaigoje jaustųsi kuo geriau – patogiau, ramiau, saugiau. Siekiant šio tikslo, įstaigoje nuolat turimų finansinių išteklių ribose atnaujinamos patalpos.

Šiuo metu galime pasidžiaugti naujove – šalia endoskopijų kabineto įrengta dar viena palata pacientų stebėjimui po procedūrų su anestezija. Tai suteikia pacientui didesnę galimybę jaustis saugiau, o gydytojui užtikrintumą dėl pilno paciento atsigavimo po anestezijos.

„Po endoskopinių procedūrų su anestezija pacientai paliekami stebėjimui ir tam yra įrengta speciali palata, užtikrinanti ir stebėseną, ir patogumą pacientui, kol jis pilnai atsigauna po procedūros“, – komentuoja endoskopines procedūras atliekantys gydytojai.

Fizinės medicinos ir reabilitacijos skyriuje įrengtas pacientų procedūrų laukimo kambarys, kuriame pacientai gali patogiai laukti masažų ar kitų procedūrų.

„Nuo šiol pacientams nereikia sėdėti koridoriuje. Vieta, kur pacientai gali pailsėti prieš ar po procedūrų yra labai svarbi, teikiant fizinės medicinos ir reabilitacijos paslaugas“, - komentavo skyriaus vyresnioji slaugytoja Jūratė Pozingienė.


Straipsnio komentarai

šilutiškė2022-11-19
Kam taip piktai atsiliepiate.Nevisi gydytojai ir likusis personalas yra abejingi žmogaus bėdai ,o kaip ir visur visokių pasitaiko .Pavyzdys ,teko lankytis chirurginiame skyriuje prieš 2-3 savaites ,pastebėjau ,kaip jaunas medikas rūpestingai ir išsamiai atsakinėjo į visus klausimus apie ligonį ir ką papildėm ,kuo dar skundžiasi ,tuoj išrašė papildomų tyrimų.Gyvenimas yra nenuspėjamų įvykių ir tereikia viskuo pasidžiaugti ,kaip ir šį kartą,kad pagerino lankytojų aplinkos sąlygas, ir viskas atrodys geriau ,šviesiau.Sveikatos ir tolerancijos visiems , o Gydytojams ir visam personalui stiprybės . Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Žmogus 2022-11-18
VšĮ Šilutės ligoninė kuri gyvus siunčia į mirtį.Tegul tie medikai kasa kapuose numarintiems gyviems duobes.Skaičiuoja kiek dėl ju kaltės negalėjo išgyventi…Tegul iš Šilutės ligoninės koridoriu dar ilgai sklis kapuose užkastu mirusiuju aimanos ir šviežiai supiltu smėlio kauburėliu kvapas.LINKIU jog šitas mirusios žemės kvapas giliai persismelktu į Šilutės ligoninės visus pastatus.Ir prakeikti ju nebegaliu.Šilutės medikai jau prakeikti aimanu tū kuriuos mes palaidojom!Tū kuriuos nuvarė jie į amžinybę. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Žmogus2022-11-18
VšĮ Šilutės ligoninė siekia kuo geriau ir greičiau pacientus pasiūsti į mirtį!Ir į KAPINES. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Ar namuose jau pasipuošėtė Kalėdų eglutę?