Kokios būna aktyvios pramogos Lietuvoje?

2023-01-11, Pranešimas spaudai

Vasara – atostogų ir linksmiausių pramogų metas. Aktyvios pramogos yra ypač tinkamas užsiėmimas šiltuoju metų laiku. Tad išsirinkite tai, kas jums labiausiai patinka ir leiskitės į smagius nuotykius.

Šuolis su virve patiks ekstremalių pramogų mėgėjams. Adrenalino pliūpsnis garantuotas. Ši ekstremali pramoga organizuojama įvairiose Lietuvos vietose, bet rekomenduojame pasirinkti šuolį nuo Baltosios rožės tilto Alytuje. Tai yra aukščiausias tiltas visoje Lietuvoje, tad įspūdžiai garantuoti. Be to, jūsų šuolis bus nufilmuotas, todėl prisiminimai išliks visam gyvenimui.

Ekstremalus šaudymas, kurio metu turėsite galimybę išbandyti skirtingus ginklus ir patikrinti savo taiklumą. Patyrę šaudymo instruktoriai supažindins jus su visomis šaudymo subtilybėmis, papasakos apie ginklus, kaip su jais saugiai elgtis. Taigi tai bus ne tik pramoga, bet ir trumpa edukacija apie saugų ginklų naudojimą.

Greičio mėgėjams tikrai patiks pasivažinėjimas keturračiu. Turėsite galimybę vairuoti galingą keturratį motociklą skirtinga kelio danga: siaurais miško keliukais, žvyruotu keliu ar specialiose trasose. Prieš safarį keturračiu būsite apmokyti, gausite šalmą ir galėsite leistis į nuotykius.

Žygis pajūriu vėjaračiu. Tai dar kitaip vadinama pajūriniu buriavimu. Važiuosite Baltijos jūros pakrante ir mėgausitės jūros gaiva, švelniu vėjeliu. Vėjaratis išvysto 25–50 km/h greitį ir jį lengva valdyti. Iš tiesų, ši pramoga tokia saugi ir nereikalaujanti specialių įgūdžių, kad ja gali mėgautis ne tik suaugę asmenys, tačiau ir vaikai nuo 9 metų.

Dažasvydis. Žaisti dažasvydį galima bet kokiu metų laiku, bet kokiu oru, nes šis žaidimas gali vykti ir lauke, ir patalpoje. Jis organizuojamas įvairiose Lietuvos vietose, todėl galėsite išsirinkti jums patogiausią lokaciją.

Apsilankymas batutų parke patiks visai šeimai. Nemanykite, kad šokinėti ant batuto gali tik vaikai. Tai yra smagi pramoga ir mažiems, ir dideliems.

Basų kojų takai. Jeigu norite pasimėgauti gamta ir kartu pramankštinti kojas po darbo dienos ar savaitgalį, leiskitės į pasivaikščiojimą basakojų taku. Jų Lietuvoje yra ne vienas. Tikrai verta išbandyti, nes vaikščioti basomis yra labai sveika, nes stimuliuojamos pėdos refleksogeninės zonos.

Taigi, šiame straipsnyje pateikėme kelis puikius pasiūlymus, kaip aktyviai praleisti laisvalaikį. Telieka išsirinkti ir leistis į nuotykius. Juk aktyvios pramogos yra ne tik smagios, bet ir naudingos, nes lavina ištvermę, komandinio bendravimo įgūdžius ir pan.


Straipsnio komentarai

jo2023-01-11
Lyduvėnų tiltas aukštesnis keliais metrais... Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Kiek Jums tenka laukti vizito pas šeimos gydytoją?