UAB „Šilutės būstas” dovanos Jaunimo alėjoje jaunimas netausoja

2015-05-12, Karolina KIRTIKLYTĖ
Nepraėjus nė metams po krepšinio aikštelės atidarymo Šilutėje, Jaunimo alėjoje, krepšinio lankas kažkam „užkliuvo
Nepraėjus nė metams po krepšinio aikštelės atidarymo Šilutėje, Jaunimo alėjoje, krepšinio lankas kažkam „užkliuvo" - nulaužė ir išmetė. UAB „Šilutės būstas" darbuotojai jį sutvarkė ir vėl iš naujo pritvirtino.

Į „Šilokarčemos“ redakciją kreipėsi pasipiktinusi Jaunimo alėjos gyventoja. Moteris sakė, jog praėjusiais metais UAB „Šilutės būstas” sutvarkyta krepšinio aikštelė niokojama. Pastaroji buvo atnaujinta 2014 m. rugpjūčio paskutinėmis dienomis. Tądien sutvarkyta krepšinio aikštele džiaugėsi visi, tačiau dabar atrodo, kad ji naudojama nebe pagal paskirtį.

Jaunimo alėjoje atnaujinta krepšinio aikštelė turėjo teikti džiaugsmą sportuojantiems…

„Šilokarčemoje“ rašėme: „Gražią tradiciją puoselėja UAB „Šilutės būstas” – kasmet šilutiškius nustebina vis nauja dovana. Šiemet atnaujinta Jaunimo alėjos centre esanti krepšinio aikštelės įranga. Čia įmonės kolektyvas surengė krepšinio turnyrą, kvepiančiu draugiškos žuvienės kvapu, kurią visi skanavo turnyrui pasibaigus. Renginyje netrūko geros nuotaikos ir dovanų”.

Tą kartą UAB „Šilutės būstas” aikštelėje pakeitė krepšinio stovus su lentomis, lankus, tinklelius, šalia pastatė  medinius suolelius. Taip pat prie šio gražaus darbo prisidėjo ir Šilutės seniūnija – aikštelėje nudažė linijas, prie suoliukų pastatė šiukšliadėžes. UAB  „Šilutės būstas“ direktorius Aleksas Kvederis „Šilokarčemos“ korespondentei užsiminė, kad visi krepšinio aikštelės atnaujinimo darbai atsiėjo 5 000 litų.

Krepšinio aikštelę jaunimas pradėjo naudoti ne pagal paskirtį?

Pastabus vyriškis Alfonsas Šuišys neliko abejingas pamatęs nulaužtą ir numestą krepšinio lentos lanką – jis net nepatingėjo tą lanką nunešti į UAB „Šilutės būstas” biurą. Susisiekus su pačiu geradariu A. Šuišiu jis prasitarė, kad nelabai nori, jog apie jį būtų rašoma laikraštyje: „Anoks čia žygdarbis. Tai buvo UAB „Šilutės būstas” dovana mūsų alėjai, o jaunimas viską laužo, mėto. Tad radęs tą lanką nunešiau į UAB „Šilutės būstas” biurą“.

Susisiekėme su UAB „Šilutės būstas” direktoriumi Aleksu Kvederiu. Jis apgailestavo, jog miestelėnai nelabai saugo šią krepšinio aikštelę: „Vakar mums atnešė tą nulaužtą krepšinio lentos lanką. Šiuo metu esu Klaipėdoje, tad tiksliai nežinau, ar mūsų darbuotojai jau pakabino sutaisytą lanką. Jei mums nebūtų atnešę to nulaužto lanko, žinoma, būtume pirkę naują. Praėjusių metų rugpjūčio mėnesį visi taip džiaugėsi sutvarkyta krepšinio aikštele, o dabar ją niokoja. Ateina šiltesni orai, vaikai norės kieme pažaisti, tai kaip čia dabar bus, jei aikštelė bus niokojama? Vaikai neturės kur žaisti, tad mes jaučiame pareigą taisyti gedimus. Tie pataisymai atsieina vos kelis eurus. Ir ateityje, jei kas bus apgadinta, taisysime”.

 

 

 

 


Straipsnio komentarai

Elektrikas2015-05-13
prie lauzomu daliu reikia prijungti 220v ir bus ramybe. O jei kuri ir pakratys, dar geriau - pakabintas uz kiausu kitus atbaidys... Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Ar gavote SMS žinutę, raginančią skiepytis nuo COVID-19?