Pareigūnai priminė KET taisykles garbaus amžiaus eismo dalyviams

2016-02-16, taurage.policija.lt
taurage.policija.lt nuotrauka
taurage.policija.lt nuotrauka

Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai, siekdami sumažinti eismo įvykių, kuriuose nukenčia žmonės, susitiko su garbaus amžiaus eismo dalyviais.

Praėjusią savaitę pareigūnai lankėsi Lauksargių globos namuose, kur su ten gyvenančiais senoliais kalbėjo apie eismo saugumą bei pėsčiojo pareigas. Dažnai pasivaikščioti išeinantiems ar į parduotuvę užsukantiems senoliams policijos pareigūnai pasakojo kaip saugiai kirsti važiuojamąją kelio dalį, demonstravo kaip teisingai užsidėti atšvaitą ir būti matomiems kelyje. Susitikimo metu senoliams taip pat kalbėta ir apie telefoninius sukčius bei dažniausiai pasitaikančius pavyzdžius, kuomet iš garbingo amžiaus žmonių ir ne tik išviliojami pinigai. 
Senoliai neslėpė džiaugsmo, kad juos aplankė policijos pareigūnai ir linkėjo jiems kantrybės ir ištvermės nelengvame darbe. Tauragės apskr. VPK pareigūnai už šiltą priėmimą, senoliams įteikė šviesą atspindinčias liemenes bei atšvaitus. Policija tikisi, kad išklausę informacijos, garbaus amžiaus eismo dalyviai, ne tik jausis bet ir bus saugesni kelyje.


Straipsnio komentarai

..2016-02-17
pinigų plovimas Komentaras patinka Komentaras nepatinka
AR JIE PAMIRŠTA 2016-02-16
TOKIEM SENOLIAM YPAČ REIKIA MOKITIS EISMO TAISYKLIU IŠ NAUJO IR ISIDEMĖT KUR YRA PERĖJOS JAI IKI PERĖJOS DU ŽINKSNIAI VAT BUTENT ŠALIA EIS PRIE PERĖJOS O NE PER PERĖJOS IR TAIP IŠLĖTO KAIP PER PARKA LYG SPICIALIAI TAIP DIRBTU Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Ar pavargote nuo karantino?