Pagėgių policijos komisariato pareigūnams dėkoja už pagalbą

2016-06-25, taurage.policija.lt

„Sveiki. Norėtume padėkoti Pagėgių policijos komisariato pareigūnams Artūrui Dambrauskui ir jo kolegei už pagalbą kelyje netoli Pagėgių.

Birželio 19 d. mus galėjo aplankyti nelaimė, bet šių dviejų policininkų operatyvumas, pagalba padėjo tos nelaimės išvengti. Šie nuostabūs žmonės suteikė pagalbą mums brangiam žmogui krikšto mamai. Tad norėčiau pasakyti Ačiū šiems nuostabiems žmonėms. Nuostabu, kad policijoje dirba šilti, malonūs policijos pareigūnai.

Pagarbiai Ingrida.“

Ši padėka elektroniniu laišku buvo gauta Tauragės apskrities vyriausiajame policijos komisariate.

Apie įvykį papasakojo Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Pagėgių policijos komisariato Viešosios policijos poskyrio patrulių būrio patrulis Artūras Dambrauskas ir kursantė Neringa Rindokaitė. Pareigūnai papasakojo, kad minėtą dieną Pagėgių sav., Rukų kaimo ribose, netoli kavinės, patruliavimo metu pastebėjo pakelėje sustojusių keletą automobilių. Pareigūnams pasiteiravus, kas atsitiko, ar reikalinga pagalba, mergina pasiguodė, kad sugedo automobilis ir dėl sveikatos būklės jaučiasi blogai. Nors įvykio vietoje buvo keletas žmonių, pareigūnams paklausus, ar iškviesta greitoji medicinos pagalba, atsakymas buvo ne. Pareigūnai nedelsiant merginą tarnybiniu automobiliu pristatė į Pagėgių greitosios pagalbos stotį, perdavė medikams. Pristačius merginą, ji nualpo.

„Nors pagalbą teikti tenka ne pirmą kartą per tarnybą, visada džiaugiuosi, kad pavyko padėti ir viskas baigėsi gerai“ kalbėjo pareigūnas Artūras.


Straipsnio komentarai

mokytoja2016-06-27
Sėkmės,JUMS ,gerieji pareigūnai. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?