Sugyventinių drama Pagėgių r.: paleidęs dujas vyras padegė moterį

2017-08-05

Penktadienio vakarą buitinis konfliktas virto tragedija Pagėgių rajone. Apie 20 val. vakaro tarnybos gavo pranešimą apie smarkiai apdegusią moterį. 

Pirminiais duomenimis, moterį su dujų balionu apdegino jos sugyventinis. Apie vyro smurtą moteris pasakė greitosios pagalbos medikams, kai šie moterį gabeno į ligoninę. 

Vyras siautėti pradėjo vakare - dėl kažko supykęs jis čiupo 5 litrų talpos dujų balioną ir nukreipęs dujas į moterį jas uždegė. Netrukus įvyko sprogimas, per kurį apdegė ir pats vyras.

Sugyventiniai jau daug metų gyvena apleistame pradinės mokyklos pastate. Aplinkinių gyventojų teigimu, 42 m. moteris ir 56 m. vyras dažnai konfliktuodavo, nevengdavo taurelės. 

Abu sugyvetiniai dėl patirtų traumų gydomi reanimacijoje.

Kol kas nėra aišku, ar įvykio metu jie buvo blaivūs - tai nustatys tyrimas. 

lrytas.lt


Straipsnio komentarai

vietinė2017-08-05
Kai protu prageria, taip ir gaunasi tokie dalykai, nebežino nei patys ką daro, gal baltieji arkliai jam pradėjo vaidentis, tai ir puolė kuo nutvėręs po ranka. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
LA2017-08-05
Visi žmonės kaip žmonės, bet kodėl kaimiečiai va turi būti persprogę kaimiečiai, nematantys blaivios dienos Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Hadis2017-08-05
Bliamba, tie girti kaimiečiai jau ir ugniasvaidžiais naudojasi. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Ar pliaupiantis lietus Jums sukėlė problemų?