Šilutiškės boksininkės - tarpvalstybinio turnyro ringe

2017-12-09
Tarpvalstybinio turnyro aukso medalio laimėtoja Gabrielė Diekontaitė ir treneris Vincas Murauskas.
Pasvalyje lapkričio į ringą lipo Lietuvos, Latvijos, Estijos ir Baltarusijos moterų rinktinių narės. Pirmą kartą surengtame tarptautiniame turnyre mūsų šalies garbę gynė ir keturios pamariškės. Čempionių vardus pelnė Šilutės bokso klubo „Kovotojas“ atstovė Austėja Aučiūtė ir sporto mokyklos auklėtinė Gabrielė Diekontaitė (treneris Vincas Murauskas).

Lietuvos rinktinę sudarė 11 pajėgiausių sportininkių iš įvairių miestų. Beveik visos turi pasaulio ir Europos suaugusiųjų ar jaunimo čempionatų patirties. Į rinktinę buvo pakviestos ir šilutiškės Gabrielė Diekontaitė (svorio kategorija iki 80 kg), Rugilė Altaravičiūtė ( sv. kt. 57 kg), Gabrielė Bagdonaitė (sv. kt. 81 kg) ir Austėja Aučiūtė (sv. kt. iki 64 kg). Pirmosios trys merginos - Šilutės sporto mokyklos auklėtinės. A. Aučiūtės varžove buvo Latvijos rinktinės narė Elizaveta Čerkasova. Austėja visus tris raundus dominavo ringe ir užtikrintai nugalėjo.  Ji ne tik techniška kovotoja, bet ir stipriai smūgiuojanti. A. Aučiūtė turi tarptautinių varžybų patirties, yra nugalėjusi Vokietijos, Vengrijos, Ukrainos boksininkes. E. Čerkasova jai neatsispyrė.

Gerai kovojo su latve Madara Brikmane ir G. Diekontaitė. Teisėjai vienbalsiai pergalę skyrė Gabrielei. R. Altaravičiūtė pralaimėjo baltarusei Ulyanai Yesipenkai - 1:2, G. Bagdonaitė po atkaklios kovos pralaimėjo estei Anna Lisa Piirimagi - 1:2.