FK „Šilutė“ nuo pralaimėjimo gelbėjo vartininkas

2018-06-09, S. Gvildys
Pavojinga šeimininkų ataka.
Šeštadienį, buvo žaidžiamos Lietuvos futbolo II lygos vakarų zonos aštuntojo turo varžybos. FK „Šilutė“ savo stadione susitiko su Naujosios Akmenės FK „Akmenės cementas“ futbolininkais.

Nuaidėjus varžybų teisėjo Giedriaus Zaniausko (Klaipėda) švilpukui, skelbiančiam varžybų pradžią, svečiai iš karto ėmėsi iniciatyvos. FK „Akmenės cementas“ futbolininkai pirmojo kėlinio pirmąsias dvidešimt minučių tiesiog užgulė šeimininkų aikštės pusę, tačiau visas atakas FK „Šilutė“ sėkmingai atrėmė. Po trumpos pertraukėlės, šilutiškiai pradėjo dažniau atakuoti svečių vartus, sukūrė keletą pavojingų epizodų prie svečių vartų. Viename iš jų, suklydus vartininkui Barnabui Kpemogena Elogie, kamuolys vos neatsidūrė tuščiuose FK „Akmenės cementas“ vartuose. O  38-ąją minutę taikliu smūgiu į vartus pasižymėjo FK „Šilutė“ saugas Justas Milius. Po pertraukos, svečiai iš Naujosios Akmenės surengė aktyvų Šilutės futbolininkų aikštės pusės šturmą ir 48-ąją minutę išlygino rezultatą. Įvarčiu pasižymėjo saugas Klaudijus Januitis. Toliau varžybos klostėsi atakuojant abiem komandoms, netrūkstant klaidų ir emocijų protrūkių. Dėl to varžybų teisėjas parodė net šešias geltonas korteles. Keturis įspėjimus gavo šilutiškiai Justas Milius (58 min.), Martynas Agintas (64 min), Arvydas Miklovis (74 min.) ir Evaldas Užkuraitis (89 min.). Už pastarąjį E. Užkuraičio grubų žaidimą baudos aikštelės ribose, buvo paskirtas 11 m. baudos smūgis. Dvikovoje laimėjo FK „Šilutė“ vartininkas Augustas Šteinys. Jis atspėjo smūgio kryptį ir puikiu šuoliu atmušė kamuolį. Nuaidėjus finaliniam teisėjo švilpukui, rezultatas buvo lygus 1:1. Po šių varžybų FK „Šilutė“ turnyrinėje lentelėje užima VIII vietą ir vienu tašku lenkia Naujosios Akmenės FK „ Akmenės cementas“. Pastarieji yra sužaidę vienomis varžybomis mažiau. Kitas varžybas šilutiškiai žais Kretingoje su FK „Minija“. Būsimieji FK „Šilutė“ varžovai II lygos vakarų zonos pirmenybių turnyrinėje lentelėje yra septinti. Jie po penkerių sužaistų rungtynių, iš kurių vienerias laimėjo o trejose sužaidė lygiomis, turi tiek pat taškų - šešis. O namuose žaidžiančią  Šilutės miesto komandą išvysime birželio 23 dieną. Varžovas - Joniškio rajono FK „Saned“, šiuo metu turnyrinėje lentelėje užimantis 13-ją, paskutinę vietą su 3 taškais.