Pamario šaškininkų komanda Kretingoje aplenkė klaipėdiečius

2018-10-26, Romualdas Danielius MAŽUTIS
Turnyro nugalėtojų ir prizininkų komandos. Sėdi (iš kairės pirmas) A. Dulinskas, viduryje - I. Grauslienė ir B. Bagočius, stovi (pirmas iš kairės) D. Girčius, trečias – V. Deniušas. L. Alse nuotrauka
Kretingoje spalio vykusį šaškių komandų turnyrą „Auksinis ruduo“ laimėjo Šilutės šaškių-šachmatų klubo (vadovas R. Šimanauskas) pirmoji rinktinė aplenkusi Klaipėdos ir Telšių „Smūgis-1” komandas. Antroji šilutiškių rinktinė užėmė VI vietą.

Turnyre dalyvavo 9 komandos. Jas sudarė 44 šaškių mėgėjai. Šilutės pirmosios rinktinės garbę gynė B. Bagočius, V. Deniušas, A. Dulinskas,  D. Girčius ir R. Šimanauskas. Įskaitą komandai davė keturi geriausiai pasirodę žaidėjai. Rinktinės kraitis – 23,5 taško. Taškus pelnė B. Bagočius, V. Deniušas, A. Dulinskas, D. Girčius. Pamariškiai pustaškiu aplenkė Klaipėdos rinktinę. III vietą užėmė Telšių šaškių klubo „Smūgis” pirmoji rinktinė – 22,5 tšk. Tolimesnė komandų rikiuotė: Kretinga – IV vieta, 19,5 tšk., Palanga – V v., 19,5 tšk., Šilutė-2 (A. Bružinskas, V. Nefas, A. Vismantas, I. Grauslienė) – VI v., 16 tšk., Telšių „Smūgis-2” – VII v., 15,5 tšk., Salantai – VIII v., 15 tšk., Klaipėdos „Ereliai” – IX v., 10,5 tšk. Komandos prizininkės apdovanotos taurėmis, medaliais, prizais.